STRADUNIA
Nasza wieś... Wasz Świat !!!

sport,piłka nożna,LZS Stradunia - III Międzynarodowa Liga Typerów

C.A.M.P.I.N.O - Wto 29 Gru, 2009 18:45
Temat postu: III Międzynarodowa Liga Typerów
Gramy?

Mini - regulamin „Międzynarodowej Ligi Typerów”

1. Każda kolejka składa się z minimum ośmiu spotkań wybranych ze światowych lig piłkarskich.
a) 8 meczów przydziela moderator konkursu
b) 1 mecz (nr 9) jest przewidziany jako nagroda dla Mistrza Kolejki poprzedniej. Jeśli Mistrzów jest więcej, zestaw spotkań odpowiednio się zwiększa. Bonusowy mecz/mecze należy podać do końca następnego dnia po zakończeniu bieżącej kolejki. Jeśli nie zostaną podane, typujemy tylko mecze podane przez moderatora.

2.
Wyniki typujemy do godziny rozpoczęcia spotkań. Jeśli ktoś spóźni się z oddaniem swoich typów, pod uwagę brane będą tylko mecze jeszcze nie rozpoczęte w czasie typowania.

3. Typować mogą wszyscy zalogowani uczestnicy.

4. Punktacja: 3pkt za trafiony wynik, 1pkt za trafiony typ.
W pierwszej kolejności o końcowym zwycięstwie decydują punkty.
Przy równej ilości punktów decydują kolejno:
- ilość prawidłowo wytypowanych wyników
- ilość trafionych typów
- ilość zdobytych tytułów „Mistrza kolejki”

5. Nagrody: niespodzianka! Ale wydaje mi się, że warto zagrać!

Oprócz nagród niespodzianek obowiązuje system „ZEROZŁOTOWY”, znany z poprzednich edycji naszej zabawy jako system „pięciozłotowy”.
Po podliczeniu wyników każdej kolejki, Mistrz Kolejki (lub Mistrzowie!!!) wpłaca do naszej „wirtualnej kasy” 0,- PLN. Z zebranej kasy ufundujemy dla zwycięzców dodatkowe pamiątkowe nagrody.

6. Nasza zabawa będzie trwać do rozpoczęcia rundy wiosennej B-klasy (lub krócej jeśli tak zadecyduje moderator)

C.A.M.P.I.N.O - Wto 29 Gru, 2009 18:46

I kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Primera Division 16 kolejka

1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13)
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9)
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3)
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5)
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2)

Scottish Premier League 19 kolejka

6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9)
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1)
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3)

Włodek Lubański - Wto 29 Gru, 2009 20:39

A jednak rusza 3. Międzynarodowa Liga Typerów!!!

No to zaczynamy penetracje po ligach,zaznajamiamy się,kto i jak gra,kto może być lepszy?...Ale i tak najważniejszy "nos"(wyczucie).

Ciekawy jest pkt 3:"Typować mogą wszyscy zalogowani".
A więc,aby zwiększyć szanse, logujemy dodatkowy "nick" u naszego Administratora.

Włodek Lubański - Sro 30 Gru, 2009 14:09


Primera Division 16 kolejka

1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 3-0
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 2-1
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 1-2
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 2-2
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 1-4

Scottish Premier League 19 kolejka

6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 1-0
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 1-3
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 1-3

berliniok - Czw 31 Gru, 2009 08:49

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 2-0
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 4-1
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 2-2
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 1-2
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 0-2

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 1-1
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 3-3
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 0-1

stefan - Czw 31 Gru, 2009 14:38

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 1-0
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 1-0
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 0-1
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 1-1
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 0-1

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 1-0
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 1-1
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 0-1

piotrek - Czw 31 Gru, 2009 16:04

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 3-1
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 2-0
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 2-1
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 1-2
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 0-2

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 1-3
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 2-1
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 0-1

MatiP - Sob 02 Sty, 2010 12:55

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 2-1
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 2-0
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 0-1
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 2-4
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 1-5

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 3-0
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 3-3
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 0-1

Dawid - Sob 02 Sty, 2010 13:03

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 2-1
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 3-1
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 2-1
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 0-1
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 1-2

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 2-1
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 2-1
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 0-2

marco10 - Sob 02 Sty, 2010 14:45

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 3-1
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 3-1
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 1-3
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 2-1
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 1-3

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 2-0
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 1-1
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 1-2

C.A.M.P.I.N.O - Sob 02 Sty, 2010 15:10

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 3-1
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 3-0
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 1-2
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 2-3
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 1-4

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 2-0
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 2-1
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 0-2

CR7 - Sob 02 Sty, 2010 16:40

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 2-0
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 3-1
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 2-1
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 3-1
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 0-3

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 1-2
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 2-1
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 3-1

marco10 - Sob 02 Sty, 2010 21:48

TYPY dzials
Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13) 2-0
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9) 2-1
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3) 1-1
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 1-3
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 1-3

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9) 2-0
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 2-2
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 1-2

km - Nie 03 Sty, 2010 12:39

I kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Primera Division 16 kolejka
1. 02.01.10, 18:00 FC Valencia (4) : Espanyol Barcelona (13)
2. 02.01.10, 20:00 FC Barcelona (1) : FC Villarreal (9)
3. 02.01.10, 22:00 Atlético Madrid (14) : FC Sevilla (3)
4. 03.01.10, 19:00 RCD Mallorca (6) : Athletic Bilbao (5) 1-0
5. 03.01.10, 21:00 CA Osasuna (12) : Real Madrid (2) 0-2

Scottish Premier League 19 kolejka
6. 02.01.10, 16:00 Motherwell FC (6) - Hamilton Academical (9)
7. 03.01.10, 13:30 Celtic Glasgow (2) – Glasgow Rangers (1) 1-0
8. 03.01.10, 16:00 Hibernian (7) – Hearts of Midlothian (3) 1-0

lucjo22 - Nie 03 Sty, 2010 14:46

1. FC Valencia : Espanyol Barcelona 1-0
2. FC Barcelona : FC Villarreal 1-1
3. Atlético Madrid : FC Sevilla 2-1
4. RCD Mallorca : Athletic Bilbao 2-2
5. CA Osasuna Real Madrid 1-3
6. Motherwell FC : Hamilton Academical 1-1
7. Celtic Glasgow : Glasgow Rangers 1-1
8. Hibernian : Hearts of Midlothian 2-2

C.A.M.P.I.N.O - Pon 04 Sty, 2010 17:56

Wyniki 1 kolejki Wyniki 1 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. FC Valencia : Espanyol Barcelona 1-0
2. FC Barcelona : FC Villarreal 1-1
3. Atlético Madrid : FC Sevilla 2-1
4. RCD Mallorca : Athletic Bilbao 2-0
5. CA Osasuna Real Madrid 0-0
6. Motherwell FC : Hamilton Academical Mecz przełożony
7. Celtic Glasgow : Glasgow Rangers 1-1
8. Hibernian : Hearts of Midlothian 1-1

Klasyfikacja po 1 kolejce III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów / Klasyfikacja Generalna
6 pkt Stefan, Trafione wyniki: Valencia : Espanyol;Celtic : Rangers
5 pkt. marco10, Trafiony wynik: Celtic : Rangers
5 pkt CR7, Trafiony wynik: Valencia : Espanyol
4 pkt piotrek, Trafiony wynik: Valencia : Espanyol
4 pkt Dawid, Trafiony wynik: Valencia : Espanyol
2 pkt Berliniok
2 pkt Mati.P
1 pkt Włodek Lubański
1 pkt Campino
1 pkt Miczuś
1 pkt Lucjo10

C.A.M.P.I.N.O - Pon 04 Sty, 2010 18:31

II kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Premier League 21 kolejka
1. 09.01.10;13:45 Hull City (19) : FC Chelsea (1)
2. 09.01.10;16:00 FC Arsenal (3) : FC Everton (11)
3. 09.01.10;18:30 Birmingham City (8) : Manchester United (2)
4. 10.01.10;17:00 FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4)

Serie A 19 kolejka

5. 09.01.10;20:45 Inter Mailand (1) : AC Siena (20)
6. 10.01.10;20:45 Juventus Turin (3) : AC Mailand (2)
Miejsce w tabeli może nieznacznie ulec zmianie podczas 18 kolejki w środę

Primera Division 17 kolejka
7.10.01.10;19:00 Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4)
8. 10.01.10;21:00 CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1)

Bonus Setefan
9. 09.01.2010, 15:45 Skoda Xanthi (11) – Panathinaikos Ateny (1)

lucjo22 - Pon 04 Sty, 2010 19:21

Premier League 21 kolejka
1. 09.01.10;13:45 Hull City : FC Chelsea 0-2
2. 09.01.10;16:00 FC Arsenal : FC Everton 3-1
3. 09.01.10;18:30 Birmingham City : Manchester United 0-1
4. 10.01.10;17:00 FC Liverpool : Tottenham Hotspur 1-2

Serie A 19 kolejka
5. 09.01.10;20:45 Inter Mailand : AC Siena 3-0
6. 10.01.10;20:45 Juventus Turin : AC Mailand 3-2

Primera Division 17 kolejka
7.10.01.10;19:00 Real Madrid : RCD Mallorca 4-2
8. 10.01.10;21:00 CD Teneriffa : FC Barcelona 0-3

Super League Grecja 17 kolejka
9. 9.01.2010, 15:45 Skoda Xanthi – Panathinaikos Ateny 1-4

stefan - Pon 04 Sty, 2010 21:12

Bonus Stefan - Super League Grecja 17 kolejka
9. 9.01.2010, 15:45 Skoda Xanthi (11) – Panathinaikos Ateny (1)

C.A.M.P.I.N.O - Wto 05 Sty, 2010 22:09

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 0-3
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 1-0
3. Birmingham City (8) : Manchester United (2) 1-2
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 1-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 3-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 1-0

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 2-1
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 1-2

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 0-2

Włodek Lubański - Wto 05 Sty, 2010 22:33

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 1-2
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-0
3. Birmingham City (8) : Manchester United (2) 1-2
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 1-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 3-1
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 1-1

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 2-1
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 1-3

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 0-1

Dawid - Sro 06 Sty, 2010 19:45

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 0-4
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-0
3. Birmingham City (8) : Manchester United (2) 1-2
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 2-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 2-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 2-0

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 2-1
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 1-3

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 0-2

marco10 - Sro 06 Sty, 2010 20:45

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 0-2
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-0
3. Birmingham City (8) : Manchester United (2) 0-2
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 2-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 3-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 1-1

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 2-0
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 0-3

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 1-3

piotrek - Pią 08 Sty, 2010 02:19

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 0-1
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 3-0
3. Birmingham City (8) : Manchester United (2) 1-4
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 2-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 3-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 1-2

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 3-0
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 0-3

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 1-3

jasiu - Pią 08 Sty, 2010 09:48

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 1-3
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-1
3. Birmingham City ( : Manchester United (2) 2-3
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 3-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 2-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 0-1

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 2-2
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 1-3

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 2-4

km - Sob 09 Sty, 2010 09:06

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 0-2
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-0
3. Birmingham City ( : Manchester United (2) 0-1
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 1-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 2-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 0-1

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 1-0
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 0-1

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 0-1

berliniok - Sob 09 Sty, 2010 09:34

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 1-3
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-0
3. Birmingham City ( : Manchester United (2) 1-1
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 2-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 4-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 2-1

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 3-1
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 0-2

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 1-3

stefan - Sob 09 Sty, 2010 09:57

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 1-2
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-1
3. Birmingham City (8) : Manchester United (2) 0-1
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 1-0

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 2-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 1-1

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 1-1
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 1-3

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 1-2

CR7 - Sob 09 Sty, 2010 10:33

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 0-3
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-1
3. Birmingham City ( : Manchester United (2) 0-2
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 1-2

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 1-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 0-2

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 2-0
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 0-4

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 0-2

MatiP - Sob 09 Sty, 2010 13:01

Premier League 21 kolejka
1. Hull City (19) : FC Chelsea (1) 1-4
2. FC Arsenal (3) : FC Everton (11) 2-0
3. Birmingham City (8) : Manchester United (2) 0-1
4. FC Liverpool (7) : Tottenham Hotspur (4) 1-1

Serie A 19 kolejka
5. Inter Mailand (1) : AC Siena (20) 2-0
6. Juventus Turin (3) : AC Mailand (2) 2-3

Primera Division 17 kolejka
7.Real Madrid (2) : RCD Mallorca (4) 3-0
8. CD Teneriffa (17) : FC Barcelona (1) 1-2

Bonus Setefan
9. Skoda Xanthi (11) Panathinaikos Ateny (1) 0-2

C.A.M.P.I.N.O - Nie 10 Sty, 2010 23:19

Wyniki 2 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. Hull City : FC Chelsea mecz przełożony
2. FC Arsenal : FC Everton 2-2
3. Birmingham City : Manchester United 1-1
4. FC Liverpool : Tottenham Hotspur mecz przełożony
5. Inter Mailand : AC Siena 4-3
6. Juventus Turin : AC Mailand 0-3
7. Real Madrid : RCD Mallorca 2-0
8. CD Teneriffa : FC Barcelona 0-5
9. Skoda Xanthi : Panathinaikos Ateny 1-2


Klasyfikacja 2 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów


7 pkt Berliniok, Trafiony wynik: Birmingham : Manchester
7 pkt CR7. Trafiony wynik: Real : Mallorca
6 pkt. marco10, Trafiony wynik: Real : Mallorca
5 pkt Stefan, Trafiony wynik: Xanthi : Panathinaikos
5 pkt. Piotrek
5 pkt. Mati.P
5 pkt. Miczuś
4 pkt. Włodek Lubański
4 pkt. Dawid
4 pkt. Campino
4 pkt. Lucjo10
4 pkt. Jasiu

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 2 kolejkach)
12 pkt CR7
(7)
11 pkt Stefan (5)
11 pkt. marco10 (6)
9 pkt piotrek (5)
9 pkt Berliniok (7)
8 pkt Dawid (4)
7 pkt Mati.P (5)
6 pkt Miczuś (5)
5 pkt Włodek Lubański (4)
5 pkt Campino (4)
5 pkt Lucjo10 (4)
4 pkt Jasiu (4)

CR7 - Pon 11 Sty, 2010 21:41

Bonus:
16.01.2010. 18:00 18 kolejka Izraelskiej Ha'al

Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1)

C.A.M.P.I.N.O - Pon 11 Sty, 2010 21:48

3 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 18 kolejka
1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7)
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9)
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8)

Premier League 22 kolejka

4. 16.01.10 13:45 Stoke City (10) : FC Liverpool (7)
5. 16.01.10 16:00 Manchester United (2) : FC Burnley (14)

Puchar Narodów Afryki

6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia

Bonus Berliniok/ Campino Puchar Narodów Afryki

9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja

Bonus CR7 18 kolejka Izraelskiej Ha'al
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1)

UWAGA! Pierwszy mecz już w piątek!!!

C.A.M.P.I.N.O - Wto 12 Sty, 2010 20:46

Gramy, bo Berliniok może nawet nie wie, że został Mistrzem Kolejki!? Mam nadzieję, że się nie pogniewa za to, że go wyręczyłem.

1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 3-0
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 2-1
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 1-1
4. 16.01.10 13:45 Stoke City : FC Liverpool 0-2
5. 16.01.10 16:00 Manchester United : FC Burnley 2-0
6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin 2-0
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik 3-1
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia 0-0
9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja 0-3
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 1-1

Achimth - Wto 12 Sty, 2010 20:58

moga sie dolaczyc? dzekuje!
1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 6-2
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 4-2
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 3-1
4. 16.01.10 13:45 Stoke City : FC Liverpool 1-1
5. 16.01.10 16:00 Manchester United : FC Burnley 0-2
6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin 1-3
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik 5-2
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia 2-1
9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja 2-2
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 2-1

km - Wto 12 Sty, 2010 21:37

1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 2-0
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 2-0
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 1-1
4. 16.01.10 13:45 Stoke City : FC Liverpool 0-1
5. 16.01.10 16:00 Manchester United : FC Burnley 2-1
6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin 1-1
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik 4-2
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia 2-0
9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja 1-1
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 1-2

SGE-Adler - Sro 13 Sty, 2010 00:20

1. B.München (3) - 1899 Hoffenheim (7) 4:1
2. B.Leverkusen (1) - FSV Mainz (9) 4:1
3. VfB Stuttgart (15) - VfL Wolfsburg (8 ) 3:1
4. Stoke City - FC Liverpool 1:3
5. Manchester Utd. - FC Burnley 4:2
6. Nigeria - Benin 1:0
7. Egipt - Mozambik 2:0
8. Kamerun - Zambia 1:0
9. Gabon - Tunezja 1:2
10. Bnei Yehuda (4) - M.Tel Aviv (1) 1:2

lucjo22 - Sro 13 Sty, 2010 12:11

1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 3-1
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 1-1
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 2-1
4. 16.01.10 13:45 Stoke City : FC Liverpool 1-2
5. 16.01.10 16:00 Manchester United : FC Burnley 3-2
6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin 3-1
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik 4-1
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia 2-0
9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja 0-1
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 1-4

moj nick jest chyba nie czytelny bo w klasyfikacji jestem jako lucjo10

jasiu - Sro 13 Sty, 2010 16:45

1. B.München (3) - 1899 Hoffenheim (7) 2-2
2. B.Leverkusen (1) - FSV Mainz (9) 3-1
3. VfB Stuttgart (15) - VfL Wolfsburg (8 ) 2-3
4. Stoke City - FC Liverpool 1-2
5. Manchester Utd. - FC Burnley 4-1
6. Nigeria - Benin 2-2
7. Egipt - Mozambik 1-1
8. Kamerun - Zambia 2-0
9. Gabon - Tunezja 1-3
10. Bnei Yehuda (4) - M.Tel Aviv (1) 2-3

marco10 - Sro 13 Sty, 2010 19:20

1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 3-0
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 2-1
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 1-2
4. 16.01.10 13:45 Stoke City : FC Liverpool 0-2
5. 16.01.10 16:00 Manchester United : FC Burnley 2-0
6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin 3-1
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik 2-1
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia 2-0
9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja 0-1
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 0-2

Dawid - Czw 14 Sty, 2010 08:33

1. B.München (3) - 1899 Hoffenheim (7) 2-1
2. B.Leverkusen (1) - FSV Mainz (9) 2-1
3. VfB Stuttgart (15) - VfL Wolfsburg (8 ) 1-2
4. Stoke City - FC Liverpool 1-2
5. Manchester Utd. - FC Burnley 3-1
6. Nigeria - Benin 2-0
7. Egipt - Mozambik 1-0
8. Kamerun - Zambia 2-0
9. Gabon - Tunezja 1-2
10. Bnei Yehuda (4) - M.Tel Aviv (1) 1-2

MatiP - Czw 14 Sty, 2010 15:34

1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 3-1
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 2-0
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8 ) 0-1
4. 16.01.10 13:45 Stoke City : FC Liverpool 1-1
5. 16.01.10 16:00 Manchester United : FC Burnley 2-0
6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin 1-0
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik 2-1
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia 3-2
9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja 0-1
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 0-2

Włodek Lubański - Czw 14 Sty, 2010 16:20

1. B.München (3) - 1899 Hoffenheim (7) 2-0
2. B.Leverkusen (1) - FSV Mainz (9) 1-0
3. VfB Stuttgart (15) - VfL Wolfsburg (8 ) 1-1
4. Stoke City - FC Liverpool 1-1
5. Manchester Utd. - FC Burnley 2-0
6. Nigeria - Benin 2-1
7. Egipt - Mozambik 2-1
8. Kamerun - Zambia 1-1
9. Gabon - Tunezja 1-2
10. Bnei Yehuda (4) - M.Tel Aviv (1) 2-1

W lidze izraelskiej można się pogubić,bo jest tam chyba 5 drużyn o nazwie "Maccabi",
a nazwa "Hapoel" powtarza się 6 razy!

Oto aktualna czołówka:
1.Maccabi Hajfa....... 48 pkt
2.Hapoel Tel Aviv..... 38 pkt
3.Maccabi Tel Aviv.....32 pkt
4.Bnai Yehuda...........29 pkt

Dawid OKR - Czw 14 Sty, 2010 18:59

1. B.München (3) - 1899 Hoffenheim (7) 2-0
2. B.Leverkusen (1) - FSV Mainz (9) 2-0
3. VfB Stuttgart (15) - VfL Wolfsburg (8 ) 1-2
4. Stoke City - FC Liverpool 0-3
5. Manchester Utd. - FC Burnley 3-0
6. Nigeria - Benin 2-1
7. Egipt - Mozambik 3-2
8. Kamerun - Zambia 0-1
9. Gabon - Tunezja 0-2
10. Bnei Yehuda (4) - M.Tel Aviv (1) 0-1

janekdej - Czw 14 Sty, 2010 19:10

1. B.München (3) - 1899 Hoffenheim (7) 1-0
2. B.Leverkusen (1) - FSV Mainz (9) 2-0
3. VfB Stuttgart (15) - VfL Wolfsburg (8 0-1

4. Stoke City - FC Liverpool 0-1

5. Manchester Utd. - FC Burnley 1-0
6. Nigeria - Benin 1:0
7. Egipt - Mozambik 1-0
8. Kamerun - Zambia 1:0
9. Gabon - Tunezja 0-1
10. Bnei Yehuda (4) - --------------- 1-0

CR7 - Czw 14 Sty, 2010 21:19

1. 15.01.10 20:30 FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 2-2
2. 16.01.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 2-1
3. 16.01.10 18:30 VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 1-2
4. 16.01.10 13:45 Stoke City : FC Liverpool 0-1
5. 16.01.10 16:00 Manchester United : FC Burnley 3-1
6. 16.01.10 17:00 Nigeria - Benin 2-0
7. 16.01.10 19:30 Egipt - Mozambik 2-1
8. 17.01.10 19:30 Kamerun - Zambia 2-0
9. 17.01.10 17:00 Gabon - Tunezja 0-1
10. 16.01.2010. 18:00 Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 0-2

stefan - Czw 14 Sty, 2010 22:39

1. FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 1-1
2. Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 1-0
3. VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 0-1
4. Stoke City : FC Liverpool 0-1
5. Manchester United : FC Burnley 3-0
6. Nigeria - Benin 3-2
7. Egipt - Mozambik 2-0
8. Kamerun - Zambia 1-0
9. Gabon - Tunezja 1-2
10. Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 1-2

berliniok - Pią 15 Sty, 2010 08:55

1. FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 3-1
2. Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 1-1
3. VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 2-1
4. Stoke City : FC Liverpool 0-0
5. Manchester United : FC Burnley 3-0
6. Nigeria - Benin 3-0
7. Egipt - Mozambik 2-1
8. Kamerun - Zambia 4-0
9. Gabon - Tunezja 2-2
10. Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 1-3

C.A.M.P.I.N.O. dzieki ci zes mie wyrynczol.

piotrek - Pią 15 Sty, 2010 19:57

1. FC Bayern München (3) : 1899 Hoffenheim (7) 3-1
2. Bayer 04 Leverkusen (1) : 1. FSV Mainz 05 (9) 3-1
3. VfB Stuttgart (15) : VfL Wolfsburg (8) 1-0
4. Stoke City : FC Liverpool 0-2
5. Manchester United : FC Burnley 3-0
6. Nigeria - Benin 2-1
7. Egipt - Mozambik 3-1
8. Kamerun - Zambia 2-0
9. Gabon - Tunezja 0-2
10. Bnei Yehuda (4) - M. Tel Aviv (1) 0-2

C.A.M.P.I.N.O - Nie 17 Sty, 2010 21:49

Do naszej gry dołączyło czterech nowych "Typerów" a 3 spośród nich od razu typowało "z grubej rury" wykazując się niezłym nosem. Widać mają zamiar szybko nadgonić dwie pierwsze kolejki.

Wyniki 3 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

1. FC Bayern München : 1899 Hoffenheim 2-0
2. Bayer 04 Leverkusen : 1. FSV Mainz 05 4-2
3. VfB Stuttgart : VfL Wolfsburg 3-1
4. Stoke City : FC Liverpool 1-1
5. Manchester United : FC Burnley 3-0
6. Nigeria : Benin 1-0
7. Egipt : Mozambik 2-0
8. Kamerun : Zambia 3-2
9. Gabon : Tunezja 0-0
10. Bnei Yehuda : M. Tel Aviv 0-1

Klasyfikacja 3 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
14 pkt Mati.P Trafione wyniki: Stoke:Liverpool; Nigeria:Benin, Kamerun:Zambia
14 pkt SGE Adler, Trafione wyniki: Stuttgart:Wolfsburg; Nigeria:Benin; Egipt:Mozambik
13 pkt Achimth Trafione wyniki: Leverkusen:Mainz; Stuttgart:Wolfsburg; Stoke:Liverpool
12 pkt DawidOKR Trafione wyniki: München:Hoffenheim; Manchester:Burnley; Bnei Yehuda:Tel Aviv
11 pkt Berliniok, Trafione wyniki: Manchester:Burnley
10 pkt Włodek Lubański, Trafione wyniki: München:Hoffenheim; Stoke:Liverpool
10 pkt Stefan, Trafione wyniki: Manchester:Burnley; Egipt:Mozambik
10 pkt Piotrek, Trafione wyniki: Manchester:Burnley
9 pkt Miczuś, Trafione wyniki: München:Hoffenheim
8 pkt janekdej, Trafione wyniki: Nigeria:Benin
7 pkt Dawid
7 pkt. marco10
7 pkt Lucjo22
6 pkt CR7
5 pkt Campino
4 pkt Jasiu

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 3 kolejkach)

21 pkt Stefan (10)
21 pkt Mati.P (14)
20 pkt Berliniok (11)
19 pkt piotrek (10)
18 pkt CR7 (6)
18 pkt. marco10 (7)
15 pkt Dawid (7)
15 pkt Miczuś (9)
15 pkt Włodek Lubański (10)
14 pkt SGE Adler (14)
13 pkt Achimth (13)
12 pkt Lucjo22 (7)
12 pkt DawidOKR (12)
10 pkt Campino (5)
8 pkt Jasiu (4)
8 pkt janekdej (8)

C.A.M.P.I.N.O - Nie 17 Sty, 2010 22:00

4 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 20 kolejka

1. 23.01.10 15:30 Werder Bremen (6): FC Bayern München (3)
2. 23.01.10 18:30 Borussia Dortmund (5) : Hamburger SV (4)
3. 24.01.10 17:30 1899 Hoffenheim (8) : Bayer 04 Leverkusen (1)

Primera Divison 19 kolejka

4. 23.01.10 20:00 Real Valladolid (17) : FC Barcelona (1)
5. 23.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Athletic Bilbao (7)

Seria A 21 kolejka

6. 23.01.10 20:45 Juventus Turin (4) : AS Rom(3)

Super Lig / Turcja 18 koejka
7. 22.01.10 19:00 Fenerbahce Istanbul (1) : Denizlispor (17)
8. 23.01.10 18:00 Besiktas Istanbul (5): Istanbul BB (8)

Bonus Mati.P
9. 24.01.2010, 21.00 Real Madrid (2) - Malaga (16)

Bonus SGE Adler
10. 23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) : Eintracht Frankfurt (7)

SGE-Adler - Nie 17 Sty, 2010 22:24

Bonus SGE
10. 23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) - Eintracht Frankfurt (7)

MatiP - Nie 17 Sty, 2010 22:49

HA panie CAMPINO, a jednak, jak widac coś też trafiłem (wiesz o co chodzi :P ). No a jako bonusa, żeby było ciekawie, dam mecz Real Madrid (2) - Malaga (16). Odbędzie się on 24.01.2010 o godz. 21.00 jako ostatni mecz 19 kolejki ligi BBVA :D
lucjo22 - Pon 18 Sty, 2010 15:13

Bundesliga 20 kolejka
1. 23.01.10 15:30 Werder Bremen (6): FC Bayern München (3) 1:3
2. 23.01.10 18:30 Borussia Dortmund (5) : Hamburger SV (4) 1:2
3. 24.01.10 17:30 1899 Hoffenheim (8) : Bayer 04 Leverkusen (1) 2:2
Primera Divison 19 kolejka
4. 23.01.10 20:00 Real Valladolid (17) : FC Barcelona (1) 1:4
5. 23.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Athletic Bilbao (7) 2:0
Seria A 21 kolejka
6. 23.01.10 20:45 Juventus Turin (4) : AS Rom(3) 1:1
Super Lig / Turcja 18 koejka
7. 22.01.10 19:00 Fenerbahce Istanbul (1) : Denizlispor (17) 3:1
8. 23.01.10 18:00 Besiktas Istanbul (5): Istanbul BB (8) 2:0
Bonus Mati.P
9. 24.01.2010, 21.00 Real Madrid (2) - Malaga (16) 4:0
Bonus SGE Adler
10. 23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) : Eintracht Frankfurt (7) 2:3

Achimth - Wto 19 Sty, 2010 19:43

Bundesliga 20 kolejka
23.01.10 15:30 Werder Bremen (6): FC Bayern München (3) 2-1
23.01.10 18:30 Borussia Dortmund (5) : Hamburger SV (4) 3-2
24.01.10 17:30 1899 Hoffenheim : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-3
Primera Divison 19 kolejka
23.01.10 20:00 Real Valladolid (17) : FC Barcelona (1) 0-2
23.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Athletic Bilbao (7) 1-1
Seria A 21 kolejka
23.01.10 20:45 Juventus Turin (4) : AS Rom(3) 0-3
Super Lig / Turcja 18 koejka
22.01.10 19:00 Fenerbahce Istanbul (1) : Denizlispor (17) 4-0
23.01.10 18:00 Besiktas Istanbul (5): Istanbul BB 2-1
24.01.2010, 21.00 Real Madrid (2) - Malaga (16) 2-0
23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) : Eintracht Frankfurt (7) 1-0

C.A.M.P.I.N.O - Sro 20 Sty, 2010 18:29

1. 23.01.10 15:30 Werder Bremen (6): FC Bayern München (3) 1-2
2. 23.01.10 18:30 Borussia Dortmund (5) : Hamburger SV (4) 2-1
3. 24.01.10 17:30 1899 Hoffenheim (8) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-2

4. 23.01.10 20:00 Real Valladolid (17) : FC Barcelona (1) 0-2
5. 23.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Athletic Bilbao (7) 2-0

6. 23.01.10 20:45 Juventus Turin (4) : AS Rom(3) 1-0

7. 22.01.10 19:00 Fenerbahce Istanbul (1) : Denizlispor (17) 3-0
8. 23.01.10 18:00 Besiktas Istanbul (5): Istanbul BB (8) 3-1

9. 24.01.2010, 21.00 Real Madrid (2) - Malaga (16) 2-0

10. 23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) : Eintracht Frankfurt (7) 1-0

jasiu - Sro 20 Sty, 2010 19:40

1. 23.01.10 15:30 Werder Bremen (6) FC Bayern München (3) 2-0
2. 23.01.10 18:30 Borussia Dortmund (5) Hamburger SV (4) 2-0
3. 24.01.10 17:30 1899 Hoffenheim (8)Bayer 04 Leverkusen(1)0-1

4. 23.01.10 20:00 Real Valladolid (17) FC Barcelona (1) 1-3
5. 23.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) Athletic Bilbao (7) 2-2

6. 23.01.10 20:45 Juventus Turin (4) AS Rom(3) 2-1

7. 22.01.10 19:00 Fenerbahce Istanbul (1) Denizlispor (17) 4-1
8. 23.01.10 18:00 Besiktas Istanbul (5) Istanbul BB 1-2

9. 24.01.2010, 21.00 Real Madrid (2) - Malaga (16) 2-1

10. 23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) Eintracht Frankfurt (7) 1-2

adam - Sro 20 Sty, 2010 19:59

1. 23.01.10 15:30 Werder Bremen (6): FC Bayern München (3) 0-2
2. 23.01.10 18:30 Borussia Dortmund (5) : Hamburger SV (4) 2-3
3. 24.01.10 17:30 1899 Hoffenheim (8) : Bayer 04 Leverkusen (1) 0-3

4. 23.01.10 20:00 Real Valladolid (17) : FC Barcelona (1) 0-2
5. 23.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Athletic Bilbao (7) 2-1

6. 23.01.10 20:45 Juventus Turin (4) : AS Rom(3) 0-2

7. 22.01.10 19:00 Fenerbahce Istanbul (1) : Denizlispor (17) 3-0
8. 23.01.10 18:00 Besiktas Istanbul (5): Istanbul BB (8) 2-1

9. 24.01.2010, 21.00 Real Madrid (2) - Malaga (16) 2-0

10. 23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) : Eintracht Frankfurt (7) 0-2

SGE-Adler - Sro 20 Sty, 2010 21:59

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 3:2
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 1:1
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 3:2
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0:1
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 0:0
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 0:2
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 2:1
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 0:0
9. Real (2) - Malaga (16) 1:1
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 0:1

stefan - Sro 20 Sty, 2010 23:32

1. 23.01.10 15:30 Werder Bremen (6): FC Bayern München (3) 1-1
2. 23.01.10 18:30 Borussia Dortmund (5) : Hamburger SV (4) 1-0
3. 24.01.10 17:30 1899 Hoffenheim (8) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-0

4. 23.01.10 20:00 Real Valladolid (17) : FC Barcelona (1) 0-3
5. 23.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Athletic Bilbao (7) 2-1

6. 23.01.10 20:45 Juventus Turin (4) : AS Rom(3) 1-1

7. 22.01.10 19:00 Fenerbahce Istanbul (1) : Denizlispor (17) 4-1
8. 23.01.10 18:00 Besiktas Istanbul (5): Istanbul BB (8) 2-0

9. 24.01.2010, 21.00 Real Madrid (2) - Malaga (16) 3-0

10. 23.01.10 - 15:30 1.FC Nürnberg (17) : Eintracht Frankfurt (7) 1-1

Włodek Lubański - Czw 21 Sty, 2010 09:03

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 2:2
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 2:1
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 1:2
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 1-3
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 1:0
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 0:2
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 3:1
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 2:0
9. Real (2) - Malaga (16) 3:1
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 2-1

MatiP - Czw 21 Sty, 2010 14:47

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 1:3
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 1:0
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 2:2
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 1:4
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 2:0
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 0:1
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 3:0
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 2:1
9. Real (2) - Malaga (16) 5:0
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 0:1

berliniok - Czw 21 Sty, 2010 18:30

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 1-2
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 1-2
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 3-3
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 1-3
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 1-1
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 1-0
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 4-0
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 2-0
9. Real (2) - Malaga (16) 2-0
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 3-2

km - Czw 21 Sty, 2010 20:18

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 1-3
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 2-1
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 2-2
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0-2
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 2-1
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 3-2
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 4-0
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 3-1
9. Real (2) - Malaga (16) 4-2
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 3-3

CR7 - Pią 22 Sty, 2010 18:32

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 1-2
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 2-1
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 2-3
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0-3
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 3-1
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 2-1
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 4-0
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 2-1
9. Real (2) - Malaga (16) 5-2
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 3-4

marco10 - Pią 22 Sty, 2010 19:57

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 0-1
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 1-1
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 1-2
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0-4
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 2-1
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 1-0
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 3-0
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 2-1
9. Real (2) - Malaga (16) 2-1
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 1-2

janekdej - Pią 22 Sty, 2010 22:10

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 0-1
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 1-0
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 1-0
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0-1
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 1-0
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 1-0
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 3-0
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 1-0
9. Real (2) - Malaga (16) 3-0
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 0-1

Dawid OKR - Pią 22 Sty, 2010 22:12

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 0-1
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 0-1
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 0-1
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0-4
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 1-0
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 0-1
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 2-0
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 1-0
9. Real (2) - Malaga (16) 3-1
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 3-1

Dawid - Pią 22 Sty, 2010 22:40

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 1-2
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 1-0
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 0-1
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0-3
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 1-0
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 1-2
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 2-1
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 1-0
9. Real (2) - Malaga (16) 3-0
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 1-2

piotrek - Sob 23 Sty, 2010 12:36

1. W.Bremen (6) - B.München (3) 0-3
2. B.Dortmund (5) - HSV (4) 2-1
3. Hoffenheim (8 ) - B.Leverkusen 0-3
4. R.Valladolid (17) - FC Barcelona (1) 0-3
5. D.La Coruna (5) - A.Bilbao (7) 2-1
6. Juventus (4) - AS Rom (3) 1-0
7. Fenerbache (1) - Denizlispor (17) 2-1
8. Besiktas (5) - Istanbul BB (8 ) 1-0
9. Real (2) - Malaga (16) 2-0
10. FC.Nürnberg (17) - SGEintracht Frankfurt (7) 1-1

C.A.M.P.I.N.O - Nie 24 Sty, 2010 23:18

Wyniki 4 kolejki Wyniki 1 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. Werder Bremen : FC Bayern München 2-3
2. Borussia Dortmund : Hamburger SV 1-0
3. 1899 Hoffenheim : Bayer 04 Leverkusen 0-3
4. Real Valladolid : FC Barcelona 0-3
5. Deportivo La Coruña : Athletic Bilbao 3-1
6. Juventus Turin : AS Rom 1-2
7. Fenerbahce Istanbul : Denizlispor 3-1
8. Besiktas Istanbul : Istanbul BB mecz przełożony
9. Real Madrid : Malaga 2-0
10. Nürnberg : Eintracht Frankfurt 1-1

Zaległe spotkanie z II kolejki
11. FC Liverpool : Tottenham Hotspur 2-0

Klasyfikacja 4 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
16 pkt Piotrek, Trafione wyniki: Hoffenheim : Bayer 04; R.Valladolid : Barcelona; Nürnberg:Eintracht, Real : Malaga
14 pkt Dawid, Trafione wyniki: Dortmund : HSV; R.Valladolid : Barcelona; Juventus:AS Rom
13 pkt Stefan, Trafione wyniki: Dortmund : HSV; R.Valladolid : Barcelona; Nürnberg:Eintracht
11 pkt CR7, Trafione wyniki: R.Valladolid : Barcelona: Depotrivo : Athletic
11 pkt Adam, Trafione wyniki: Hoffenheim : Bayer 04, Real : Malaga
9 pkt Mati.P Trafione wyniki: Dortmund : HSV
9 pkt Campino, Trafione wyniki: Real : Malaga
9 pkt Włodek Lubański, Trafione wyniki: Fenerbahce : Denizlispor
8 pkt Achimth Trafione wyniki: Real : Malaga
7 pkt Miczuś
7 pkt janekdej, Trafione wyniki: Dortmund : HSV
7 pkt Lucjo22, Trafione wyniki: Fenerbahce : Denizlispor
7 pkt Berliniok, Trafione wyniki: Real : Malaga
6 pkt. marco10
6 pkt Jasiu
6 pkt DawidOKR
3 pkt SGE

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 4 kolejkach)
35 pkt piotrek (16)
34 pkt Stefan (13)
30 pkt Mati.P (9)
29 pkt CR7 (11)
29 pkt Dawid (14)
27 pkt Berliniok (7)
24 pkt Włodek Lubański (9)
24 pkt. marco10 (6)
22 pkt Miczuś (7)
21 pkt Achimth (8)
19 pkt Campino (9)
19 pkt Lucjo22 (7)
18 pkt DawidOKR (6)
17 pkt SGE Adler (3)
15 pkt janekdej (7)
14 pkt Jasiu (6)
11 pkt Adam

C.A.M.P.I.N.O - Pon 25 Sty, 2010 08:31

5 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 20 kolejka
1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10)
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6)
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8)
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4)

Premier League 24 kolejka
5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3)
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1)
Miejsce w tabeli może ulec zmianie podczas 23 kolejki!!!

Primera Divison 20 kolejka
7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1)
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2)

Bonus Piotrek
9.

Uwaga! Pierwszy mecz już w piątek!

lucjo22 - Pon 25 Sty, 2010 20:31

Bundesliga 20 kolejka
1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 3:1
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 0:2
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8) 3:1
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 1:1

Premier League 24 kolejka
5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 1:2
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 2:2

Primera Divison 20 kolejka
7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 1:3
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 0:1

9. Eredivisie
31.01.2010,12.30, Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 1:2

C.A.M.P.I.N.O - Wto 26 Sty, 2010 08:57

9. Bonus Piotrek-Campino Eredivisie
31.01.2010,12.30, Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3)

piotrek - Wto 26 Sty, 2010 09:41

Bundesliga 20 kolejka
1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-1
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-2
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8) 3-0
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 3-2

Premier League 24 kolejka
5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-2
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 2-1

Primera Divison 20 kolejka
7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 0-3
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-1

Bonus Piotrek
9. 31.01.10 12.30 Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 2-2
Przepraszam że nie podałem meczu, ale widzę że CAMPINO czuwa nad wszystkim i fajny mecz za mnie wybrał. Dzięki!!!

marco10 - Wto 26 Sty, 2010 12:17

Bundesliga 20 kolejka
1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-0
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-2
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 ( 3-1
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 1-2

Premier League 24 kolejka
5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-3
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 1-1

Primera Divison 20 kolejka
7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 0-3
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-2

Bonus Piotrek
9. 31.01.10 12.30 Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 1-0

Achimth - Wto 26 Sty, 2010 18:44

Bundesliga 20 kolejka
1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-0
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 0-3
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 4-0
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4)2-2

Premier League 24 kolejka
5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 1-2
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 1-1

Primera Divison 20 kolejka
7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 0-2
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-3

Bonus Piotrek
9. 31.01.10 12.30 Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 1-2

MatiP - Wto 26 Sty, 2010 18:54

Bundesliga 20 kolejka
1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-1
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-3
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 ( 8 ) 3-0
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 1-3

Premier League 24 kolejka
5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 1-4
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 2-1

Primera Divison 20 kolejka
7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 0-4
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 2-1

Bonus Piotrek
9. 31.01.10 12.30 Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 0-1

Włodek Lubański - Wto 26 Sty, 2010 23:03

1. Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-0
2. Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-1
3. FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 3-1
4. VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 2-1
5. FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-2
6. FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 1-1
7. Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 1-3
8. Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-2
Bonus Piotrek
9. Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 1-2

jasiu - Sro 27 Sty, 2010 18:44

1. Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-1
2. Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-0
3. FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 1-1
4. VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 2-2
5. FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 1-3
6. FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 2-1
7. Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 0-2
8. Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-1
9. Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 0-1

berliniok - Czw 28 Sty, 2010 08:08

1. Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-2
2. Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-2
3. FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 3-0
4. VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 0-1
5. FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-2
6. FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 2-2
7. Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 1-2
8. Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-1
9. Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 2-1

C.A.M.P.I.N.O - Czw 28 Sty, 2010 17:06

1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 2-2
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-1
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8) 2-0
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 2-1

5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-2
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 1-1

7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 1-3
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-1

9.Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 2-1

CR7 - Czw 28 Sty, 2010 18:43

1. 29.01.10 20:30 Hamburger SV (5) : VfL Wolfsburg (10) 3-2
2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 2-1
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8) 2-0
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 0-1

5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-2
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 0-1

7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 0-2
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 0-2

9.Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 0-1

stefan - Sob 30 Sty, 2010 00:18

2. 30.01.10 15:30 Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 1-2
3. 30.01.10 15:30 FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8) 1-1
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 1-1

5. 30.01.10 18:30 FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 1-2
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 2-1

7. 30.01.10 20:00 Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 1-2
8. 30.01.10 22:00 Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 1-2

9.Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 1-1

SGE-Adler - Sob 30 Sty, 2010 14:09

2.B.M"gladbach - W.Bremen 1:3
3.B.München - FSV Mainz 4:1
4.VfB Stuttgart - B.Dortmund 2:1
5.FC Burnley - FC Chelsea 0:3
6.FC Arsenal - Manchester Utd. 2:2
7.S.Gijon - FC Barcelona 0:2
8.D.La Coruna - R.Madrid 1:3
9.Feyenrood - Ajax 1:2

Dawid - Sob 30 Sty, 2010 14:24

2.B.M"gladbach - W.Bremen 2:3
3.B.München - FSV Mainz 3:1
4.VfB Stuttgart - B.Dortmund 1:2
5.FC Burnley - FC Chelsea 1:3
6.FC Arsenal - Manchester Utd. 1:2
7.S.Gijon - FC Barcelona 0:3
8.D.La Coruna - R.Madrid 1:3
9.Feyenrood - Ajax 2:1


wiem że jakis mecz juz był i jakies punkty nie zostana mi zaliczone no ale cóż skleroza nie boli ;)

Dawid OKR - Sob 30 Sty, 2010 15:01

Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 0-1
FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8) 1-0
VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 1-2
FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-2
FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 1-2
Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 1-4
Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 0-1
Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3) 1-1

janekdej - Sob 30 Sty, 2010 15:07

Borussia M'gladbach (12): Werder Bremen (6) 0-1
FC Bayern München (2): 1. FSV Mainz 05 (8) 2-0
VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 0-1
FC Burnley (15): FC Chelsea (3) 0-1
FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 1-1
Sporting Gijon (10) : FC Barcelona (1) 0-2
Deportivo La Coruña (5) : Real Madrid (2) 0-1
Feyenoord Rotterdam (4) : Ajax Amsterdam (3)1-1

km - Nie 31 Sty, 2010 13:43

5 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 20 kolejka
4. 31.01.10 15:30 VfB Stuttgart (11): Borussia Dortmund (4) 2-3

Premier League 24 kolejka
6. 31.01.10 17:00 FC Arsenal (2) : Manchester United (1) 2-3

C.A.M.P.I.N.O - Pon 01 Lut, 2010 07:32

Wyniki 5 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. Hamburger SV : VfL Wolfsburg 1-1
2. Borussia M'gladbach : Werder Bremen 4-3
3. FC Bayern München : 1. FSV Mainz 05 3-0
4. VfB Stuttgart : Borussia Dortmund 4-1
5. FC Burnley : FC Chelsea 1-2
6. FC Arsenal : Manchester United 1-3
7. Sporting Gijon : FC Barcelona 0-1
8. Deportivo La Coruña : Real Madrid 1-3
9. Feyenoord Rotterdam : Ajax Amsterdam 1-1


Klasyfikacja 5 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

8 pkt Stefan, Trafione wyniki: Burnley :Chelsea; Feyenoord : Ajax
8 pkt Achimth, Trafione wyniki: Burnley :Chelsea, Deportivo: Real
8 pkt DawidOKR,Trafione wyniki: Feyenoord : Ajax
7 pkt Piotrek, Trafione wyniki: Bayern : Mainz
7 pkt Dawid, Trafione wyniki: Deportivo: Real
7 pkt SGE Trafione wyniki: Deportivo: Real
7 pkt janekdej, Trafione wyniki: Feyenoord : Ajax
6 pkt Lucjo22, Trafione wyniki: Burnley :Chelsea
6 pkt Berliniok, Trafione wyniki: Bayern : Mainz
6 pkt CR7
5 pkt Mati.P Trafione wyniki: Bayern : Mainz
5 pkt Campino
5 pkt Włodek Lubański
4 pkt. marco10
3 pkt Jasiu
1 pkt Miczuś
0 pkt Adam


Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 5 kolejkach)

42 pkt piotrek (7)
42 pkt Stefan (8)
36 pkt Dawid (7)
35 pkt Mati.P (5)
35 pkt CR7 (6)
32 pkt Berliniok (6)
29 pkt Włodek Lubański (5)
29 pkt Achimth (8)
28 pkt. marco10 (4)
26 pkt DawidOKR (8)
25 pkt Lucjo22 (6)
24 pkt Campino (5)
24 pkt SGE Adler (7)
23 pkt Miczuś (1)
22 pkt janekdej (7)
17 pkt Jasiu (3)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Pon 01 Lut, 2010 07:39

6 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
Bundesliga 21 kolejka
1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2)
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5)

Premier League 25 kolejka
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9)
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3)

Primera Divisiona 21 kolejka
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7)
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14)

Super League 19 kolejka
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4)
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1)

Bonus Stefan

9.

Bonus Dawid OKR
10.

Bonus Achimth
11.

lucjo22 - Pon 01 Lut, 2010 12:56

Bundesliga 21 kolejka
1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 0:2
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 1:3

Premier League 25 kolejka
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2:2
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 1:2

Primera Divisiona 21 kolejka
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3:0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 2:1

Super League 19 kolejka
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 1:1
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 3:0

Liga Sagres
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1)0:3

II Bundesliga
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 2:2
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 4:1

stefan - Pon 01 Lut, 2010 14:58

9. Bonus Stefan - Liga Sagres
06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1)

C.A.M.P.I.N.O - Wto 02 Lut, 2010 08:33

Bonus DawidOKR+ Bonus Achimth
II Bundesliga
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6)
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9)

marco10 - Wto 02 Lut, 2010 13:57

6 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
Bundesliga 21 kolejka
1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 0-3
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 1-2

Premier League 25 kolejka
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2-1
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-1

Primera Divisiona 21 kolejka
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 2-0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 2-0

Super League 19 kolejka
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 1-2
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 1-0

Bonus Stefan
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-2


Bonus Dawid OKR
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 2-1

Bonus Achimth
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 3-1

Włodek Lubański - Sro 03 Lut, 2010 09:56

1. VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 2-3
2 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 2-2
3. FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 1-1
4. FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-1
5. FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3-1
6. Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 2-0
7. FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 3-1
8. FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 2-1
9. Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1)1-3
10. Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 3-2
11. 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 2-0

berliniok - Sro 03 Lut, 2010 11:45

1. VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 2-2
2. 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 1-2
3. FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2-0
4. FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-1
5. FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3-0
6. Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 2-0
7. FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 2-1
8. FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 0-0
9. Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1)0-2
10. Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 1-1
11. 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 4-0

piotrek - Sro 03 Lut, 2010 20:52

1. VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 1-3
2. 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 2-1
3. FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2-1
4. FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 1-0
5. FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3-0
6. Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 3-0
7. FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 0-1
8. FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 0-1
9. Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-2
10. Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 1-1
11. 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 2-1

stefan - Sro 03 Lut, 2010 23:19

1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 1-3
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 1-1
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 1-0
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-1
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 2-0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 3-1
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 0-0
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 2-1
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 1-4
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 0-1
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 2-0

C.A.M.P.I.N.O - Czw 04 Lut, 2010 08:21

1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 0-2
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 2-1
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 1-1
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-2
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 1-0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 2-0
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 1-0
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 1-0
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 1-2
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 1-1
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 3-1

jasiu - Pią 05 Lut, 2010 14:29

1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 1-2
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 1-1
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2-0
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-1
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3-1
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 3-1
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 2-1
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 1-2
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-2
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 2-1
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 3-2

SGE-Adler - Pią 05 Lut, 2010 16:27

1.VfL Wolfsburg - B.Munchen 1:3
2.FC Koln - HSV 1:3
3.Liverpool - Everton 2:1
4.Chelsea - Arsenal 1:0
5.Barcelona - Getafe 2:0
6.Real - E.Barcelona 3:0
7.FC Zurich - Xamax N. 1:2
8.FC Basel - Young B.B. 2:2
9.Vitora Setubal - B. - B.Lissabon 1:3
10.F.Dusseldorf - MSV Duisburg 1:3
11.1.FC Kaiserslauten - SC Paderborn 3:0

Achimth - Pią 05 Lut, 2010 17:25

1.VfL Wolfsburg - B.Munchen 0-2
2.FC Koln - HSV 1-2
3.Liverpool - Everton 0-0
4.Chelsea - Arsenal 0-2
5.Barcelona - Getafe 2:0
6.Real - E.Barcelona 0-1
7.FC Zurich - Xamax N. 1-1
8.FC Basel - Young B.B. 2:2
9.Vitora Setubal - B. - B.Lissabon 0-2
10.F.Dusseldorf - MSV Duisburg 2-1
11.1.FC Kaiserslauten - SC Paderborn 4-1

km - Pią 05 Lut, 2010 18:07

1.VfL Wolfsburg - B.Munchen 1-0
2.FC Koln - HSV 1-0
3.Liverpool - Everton 1-0
4.Chelsea - Arsenal 1-0
5.Barcelona - Getafe 1-0
6.Real - E.Barcelona 1-0
7.FC Zurich - Xamax N. 1-0
8.FC Basel - Young B.B. 1-0
9.Vitora Setubal - B. - B.Lissabon 1-0
10.F.Dusseldorf - MSV Duisburg 1-0
11.1.FC Kaiserslauten - SC Paderborn 1-0

CR7 - Pią 05 Lut, 2010 18:58

1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 0-2
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 0-2
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2-1
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 3-1
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 2-0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 2-0
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 2-1
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 0-2
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-3
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 2-1
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 5-1

Dawid - Pią 05 Lut, 2010 21:08

1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 0-3
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 0-2
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2-1
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-1
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3-0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 3-1
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 2-1
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 1-0
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-2
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 1-0
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 3-1

Dawid OKR - Pią 05 Lut, 2010 21:20

1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 0-3
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 1-3
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 1-0
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 2-1
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3-0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 2-0
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 0-1
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 1-1
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-3
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 2-1
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn (9) 2-0

janekdej - Pią 05 Lut, 2010 22:21

1. 06.02.10 15:30 VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 0-1
2. 06.02.10 15:30 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 0-1
3. 06.02.10 13:45 FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 1-0
4. 07.02.10 17:00 FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 1-0
5. 06.02.10 20:00 FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 2-0
6. 06.02.10 22:00 Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 3-0
7. 06.02.10 17:45 FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 0-1
8. 07.02.10 16:00 FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 0-0
9. 06.02.10 22:15 Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-2
10. 07.02.10 13:30 Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 1-0
11. 07.02.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn (9) 2-0

MatiP - Pią 05 Lut, 2010 22:23

1. VfL Wolfsburg (11) : FC Bayern München (2) 1-3
2. 1. FC Köln (13) : Hamburger SV (5) 2-3
3. FC Liverpool (5) : FC Everton (9) 2-1
4. FC Chelsea (1) : FC Arsenal (3) 3-2
5. FC Barcelona (1) : FC Getafe (7) 3-0
6. Real Madrid (2) : Espanyol Barcelona (14) 3-0
7. FC Zürich (7) : Xamax Neuchâtel (4) 1-2
8. FC Basel (2) : Young Boys Bern (1) 2-3
9. Vitória Setubal (15) : Benfica Lissabon (1) 0-3
10. Fortuna Düsseldorf (5) : MSV Duisburg (6) 2-1
11. 1. FC Kaiserslautern (1) : SC Paderborn 07 (9) 4-2

C.A.M.P.I.N.O - Nie 07 Lut, 2010 20:58

Wyniki 6 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. VfL Wolfsburg : FC Bayern München 1-3
2. 1. FC Köln : Hamburger SV 3-3
3. FC Liverpool : FC Everton 1-0
4. FC Chelsea : FC Arsenal 2-0
5. FC Barcelona : FC Getafe 2-1
6. Real Madrid : Espanyol Barcelona 3-0
7. FC Zürich : Xamax Neuchâtel 0-0
8. FC Basel : Young Boys Bern 4-0
9. Vitória Setubal : Benfica Lissabon 1-1
10. Fortuna Düsseldorf : MSV Duisburg 2-0
11. 1. FC Kaiserslautern : SC Paderborn 07 3-0

Klasyfikacja 6 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
15 pkt Stefan, Trafione wyniki: Wolfsburg : Bayern; Liverpool : Everton; Zürich : Xamax
12 pkt SGE Trafione wyniki: Wolfsburg : Bayern; Real : Espanyol; Kaiserslautern : Paderborn
11 pkt Mati.P Trafione wyniki: Wolfsburg : Bayern; Real : Espanyol;
11 pkt janekdej, Trafione wyniki: Liverpool : Everton; Real : Espanyol
10 pkt Piotrek, Trafione wyniki: Wolfsburg : Bayern; Real : Espanyol
9 pkt Miczuś, Trafione wyniki: Liverpool : Everton
9 pkt DawidOKR Trafione wyniki: Liverpool : Everton
8 pkt Dawid
8 pkt Włodek Lubański
8 pkt. marco10
8 pkt Jasiu
7 pkt CR7
6 pkt Lucjo22
5 pkt Achimth
5 pkt Berliniok
5 pkt Campino
0 pkt Adam


Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 6 kolejkach)
57 pkt Stefan (15)
52 pkt piotrek (10)
46 pkt Mati.P (11)
44 pkt Dawid (8)
42 pkt CR7 (7)
37 pkt Berliniok (5)
37 pkt Włodek Lubański (8)
36 pkt. marco10 (8)
36 pkt SGE Adler (12)
35 pkt DawidOKR (9)
34 pkt Achimth (5)
33 pkt janekdej (11)
32 pkt Miczuś (9)
31 pkt Lucjo22 (6)
29 pkt Campino (5)
25 pkt Jasiu (8)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Nie 07 Lut, 2010 21:23

7 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 22 kolejka
1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13)
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4)
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5)

II Bundesliga 22 kolejka
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12)
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860 (11)

Primera Division 22 kolejka
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2)
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6)

Austria: T-Mobile Bundesliga 20 kolejka
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1)

Bonus Stefan
9.

stefan - Pon 08 Lut, 2010 08:18

Bonus Stefan 24 kolejka Ligue 1
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5)

lucjo22 - Pon 08 Lut, 2010 18:42

Bundesliga 22 kolejka
1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 1:1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 2:1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 2:1

II Bundesliga 22 kolejka
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 0:1
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860 2:3(11)

Primera Division 22 kolejka
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 1:4
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 0:1

Austria: T-Mobile Bundesliga 20 kolejka
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 1:3

Bonus Stefan 24 kolejka Ligue 1
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 2:2

piotrek - Pon 08 Lut, 2010 21:44

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-0
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 2-1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 3-2
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-0
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV 1860 München (11) 1-1
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-2
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruna (6) 1-2
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 0-2
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 1-0

Dawid - Wto 09 Lut, 2010 07:23

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 0-1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 3-1
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-1
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth ( : TSV 18.60 München (11) 1-2
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 1-3
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruna (6) 1-2
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 1-2
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 1-0

marco10 - Sro 10 Lut, 2010 14:12

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 1-2
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 2-1
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 2-1
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth ( : TSV 1860 München (11) 2-1
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-3
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruna (6) 1-2
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 0-1
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 0-0

Dawid OKR - Sro 10 Lut, 2010 15:47

7 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 22 kolejka
1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-0
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 0-2
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 1-0

II Bundesliga 22 kolejka
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 0-1
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860 (11) 1-0

Primera Division 22 kolejka
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-4
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 0-2

Austria: T-Mobile Bundesliga 20 kolejka
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 0-2

Bonus Stefan 24 kolejka Ligue 1
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 0-1

janekdej - Sro 10 Lut, 2010 16:32

7 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 22 kolejka
1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 2-0
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 0-1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 1-0

II Bundesliga 22 kolejka
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-0
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth ( : TSV München von 1860 (11) 1-0

Primera Division 22 kolejka
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-3
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 0-1

Austria: T-Mobile Bundesliga 20 kolejka
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 0-1

Bonus Stefan 24 kolejka Ligue 1
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 0-0

stefan - Sro 10 Lut, 2010 20:31

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 2-1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 3-1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 4-0
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-1
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860 (11) 2-0
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-2
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 1-1
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 1-3
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 2-2

Włodek Lubański - Sro 10 Lut, 2010 22:20

1.Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-1
2. VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 2-1
3. FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 4-2
4. Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-1
5. SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860 (11) 2-1
6. Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 1-4
7. Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 1-3
8. SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 2-4
9. AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 2-1

C.A.M.P.I.N.O - Czw 11 Lut, 2010 15:13

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-0
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 1-1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 2-2
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-0
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860 (11) 2-2
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-3
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 1-0
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 0-1
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 1-0

SGE-Adler - Pią 12 Lut, 2010 11:10

1.B.Leverkusen (1) - VfL Wolfsburg (13) 4:1
2.VfB Stuttgart (10) - HSV (4) 3:3
3.B.München (2) - BVB (5) 3:2
4.KSC (13) - E.Cottbus (12) 2:1
5.G.Fürth (8 ) - 1860 München (11) 3:1
6.D.Xerez (20) - R.Madrid (2) 0:3
7.E.Barcelona (14) - D.La Coruna (6) 2:1
8.SV Ried (5) - FC Salzburg (1) 1:3
9.AS Monaco (6) - O.Marseille (5) 1:3

CR7 - Pią 12 Lut, 2010 21:05

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 2-0
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 0-2
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 3-1
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 0-2
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860 (11) 3-2
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-2
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 0-2
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 0-3
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 0-2

Achimth - Pią 12 Lut, 2010 23:12

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 3-2
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 3-0
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-0
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München von 1860(11)0-2
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 1-4
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 1-0
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 1-4
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 1-1

jasiu - Sob 13 Lut, 2010 08:26

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 1-1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 2-1
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 1-0
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth : TSV München von 1860 (11) 2-2
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-3
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 1-1
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 0-1
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 1-0

MatiP - Sob 13 Lut, 2010 10:57

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 2-1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 2-2
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 3-0
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 0-1
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (8) : TSV München 1860 (11) 0-0
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-5
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 1-3
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 1-4
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 0-1

berliniok - Sob 13 Lut, 2010 12:38

1. 13.02.10 15:30 Bayer 04 Leverkusen (1) : VfL Wolfsburg (13) 3-1
2. 13.02.10 15:30 VfB Stuttgart (10) : Hamburger SV (4) 2-1
3. 13.02.10 18:30 FC Bayern München (2) : Borussia Dortmund (5) 3-2
4. 13.02.10 13:00 Karlsruher S.C. (13) : FC Energie Cottbus (12) 2-0
5. 14.02.10 13:30 SpVgg Greuther Fürth (Cool : TSV München 1860 (11) 3-1
6. 13.02.10 20:00 Deportivo Xerez (20) : Real Madrid (2) 0-3
7. 14.02.10 17:00 Espanyol Barcelona (14) : Deportivo La Coruña (6) 1-1
8. 13.02.10 18:00 SV Ried (5) : FC Salzburg (1) 1-2
9. 13.02.10 19:00 AS Monaco (6) : Olympique Marseille (5) 2-0

C.A.M.P.I.N.O - Nie 14 Lut, 2010 21:01

Wyniki 7 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. Bayer 04 Leverkusen : VfL Wolfsburg 3-1
2. VfB Stuttgart : Hamburger SV 1-3
3. FC Bayern München : Borussia Dortmund 3-1
4. Karlsruher S.C. : FC Energie Cottbus 0-2
5. SpVgg Greuther Fürth : TSV München von 1860 1-2
6. Deportivo Xerez : Real Madrid 0-3
7. Espanyol Barcelona : Deportivo La Coruña 2-0
8. SV Ried : FC Salzburg 1-2
9. AS Monaco : Olympique Marseille 1-2

Klasyfikacja 7 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
12 pkt Dawid Trafione wyniki: Bayern : Borussia; Fürth : TSV München; Ried : Salzburg
11pkt CR7 Trafione wyniki: Bayern : Borussia; Karlsruher : Cottbus;
8 pkt Berliniok Trafione wyniki: Deportivo : Real; Ried : Salzburg
8 pkt Mati.P Trafione wyniki: Leverkusen : Wolfsburg
8 pkt SGE Trafione wyniki: Deportivo : Real;
8 pkt Achimth Trafione wyniki: Leverkusen : Wolfsburg
7 pkt marco10 Trafione wyniki: Deportivo : Real;
7 pkt janekdej, Trafione wyniki: Deportivo : Real;
7 pkt DawidOKR Trafione wyniki:
6 pkt Jasiu Trafione wyniki: Deportivo : Real;
6 pkt Campino Trafione wyniki: Deportivo : Real
6 pkt Stefan Trafione wyniki: Leverkusen : Wolfsburg
5 pkt Lucjo22
4 pkt Włodek Lubański
4 pkt Piotrek
0 pkt Miczuś
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 7 kolejkach)
63 pkt Stefan (6)
56 pkt piotrek (4)
56 pkt Dawid (12)
54 pkt Mati.P (8)
53 pkt CR7 (11)
45 pkt Berliniok (8)
44 pkt SGE Adler (8)
43 pkt. marco10 (7)
42 pkt DawidOKR (7)
42 pkt Achimth (8)
41 pkt Włodek Lubański (4)
40 pkt janekdej (7)
36 pkt Lucjo22 (5)
35 pkt Campino (6)
32 pkt Miczuś (0)
31 pkt Jasiu (6)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Nie 14 Lut, 2010 21:16

8 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 23 kolejka
1. 20.02.10 15:30 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2)
2. 20.02.10 15:30 Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16)
3. 21.02.10 17:30 Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1)

II Bundesliga 23 kolejka
4. 20.02.10 13:00 F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3)
5. 22.02.10 20:15 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1)

Premier League 27 kolejka

6. 20.02.10 16:00 Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1)
7. 21.02.10 16:00 Manchester City (5) : FC Liverpool (4)

Szwajcaria: Super League 21 kolejka

8 21.02.10 16:00 FC Basel (2) : FC Aarau (10)

Bonus Dawid
9.

Ostatni mecz w poniedziałek! Spotkanie "na szczycie" II Bundesligi!!!

Dawid - Pon 15 Lut, 2010 15:01

mecz zostanie rozegrany 19 lutego
(PI¡TEK)

Hoffenheim - M'Gladbach

lucjo22 - Pon 15 Lut, 2010 17:44

Bundesliga 23 kolejka
1. 20.02.10 15:30 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0:3
2. 20.02.10 15:30 Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 3:1
3. 21.02.10 17:30 Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1:1

II Bundesliga 23 kolejka
4. 20.02.10 13:00 F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 2:3
5. 22.02.10 20:15 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 0:1

Premier League 27 kolejka
6. 20.02.10 16:00 Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 1:2
7. 21.02.10 16:00 Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 2:2

Szwajcaria: Super League 21 kolejka
8 21.02.10 16:00 FC Basel (2) : FC Aarau (10) 5:1

Bonus Dawid
9. Hoffenheim - M'Gladbach 1:2

marco10 - Wto 16 Lut, 2010 13:02

Bundesliga 23 kolejka
1. 20.02.10 15:30 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0:3
2. 20.02.10 15:30 Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 2:1
3. 21.02.10 17:30 Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1:2

II Bundesliga 23 kolejka
4. 20.02.10 13:00 F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 1:3
5. 22.02.10 20:15 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 1:0

Premier League 27 kolejka
6. 20.02.10 16:00 Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0:3
7. 21.02.10 16:00 Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 1:2

Szwajcaria: Super League 21 kolejka
8 21.02.10 16:00 FC Basel (2) : FC Aarau (10) 3:1

Bonus Dawid
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2:1

Dawid - Sro 17 Lut, 2010 18:25

Bundesliga 23 kolejka
1. 20.02.10 15:30 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 1:4
2. 20.02.10 15:30 Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 2:1
3. 21.02.10 17:30 Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 0:2

II Bundesliga 23 kolejka
4. 20.02.10 13:00 F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 1:2
5. 22.02.10 20:15 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 1:1

Premier League 27 kolejka
6. 20.02.10 16:00 Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 1:3
7. 21.02.10 16:00 Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 2:1

Szwajcaria: Super League 21 kolejka
8 21.02.10 16:00 FC Basel (2) : FC Aarau (10) 2:0

Bonus Dawid
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2:0

CR7 - Sro 17 Lut, 2010 20:27

Bundesliga 23 kolejka
1. 20.02.10 15:30 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0:2
2. 20.02.10 15:30 Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 3:0
3. 21.02.10 17:30 Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 0:3

II Bundesliga 23 kolejka
4. 20.02.10 13:00 F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 1:3
5. 22.02.10 20:15 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 0:2

Premier League 27 kolejka
6. 20.02.10 16:00 Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0:2
7. 21.02.10 16:00 Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 3:2

Szwajcaria: Super League 21 kolejka
8 21.02.10 16:00 FC Basel (2) : FC Aarau (10) 3:1

Bonus Dawid
9. Hoffenheim - M'Gladbach 1:0

piotrek - Sro 17 Lut, 2010 23:13

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0-2
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 3-1
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-2
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 0-1
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 2-1
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-3
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 1-1
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10) 2-1
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2-0

C.A.M.P.I.N.O - Czw 18 Lut, 2010 08:24

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 1-3
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 3-1
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 2-2
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 1-2
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 1-0
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-2
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 1-2
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10) 3-0
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2-0

Dawid OKR - Czw 18 Lut, 2010 17:25

Bundesliga 23 kolejka
1. 20.02.10 15:30 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0-3
2. 20.02.10 15:30 Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 3-1
3. 21.02.10 17:30 Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-1

II Bundesliga 23 kolejka
4. 20.02.10 13:00 F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 0-2
5. 22.02.10 20:15 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 0-1

Premier League 27 kolejka
6. 20.02.10 16:00 Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-3
7. 21.02.10 16:00 Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 1-2

Szwajcaria: Super League 21 kolejka
8 21.02.10 16:00 FC Basel (2) : FC Aarau (10) 3-1

Bonus Dawid
9. Hoffenheim - M'Gladbach 0-1

stefan - Czw 18 Lut, 2010 23:57

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 2-4
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 2-0
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-2
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 1-3
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 1-1
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-3
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 1-0
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10) 3-1
9. Hoffenheim - M'Gladbach 3-1

Włodek Lubański - Pią 19 Lut, 2010 08:15

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 1-3
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 4-2
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-1
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 0-1
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 2-1
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 1-2
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 2-1
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10) 2-0
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2-2

jasiu - Pią 19 Lut, 2010 09:16

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0-2
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 1-0
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 0-1
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 1-1
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 3-2
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-2
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 0-1
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10) 1-0
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2-1

Achimth - Pią 19 Lut, 2010 13:19

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0-4
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 2-1
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 2-2
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 1-3
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 1-0
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-4
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 2-1
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10)3-1
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2-1

MatiP - Pią 19 Lut, 2010 16:31

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 1-4
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 2-1
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 1-2
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 0-1
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 1-1
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-4
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 2-1
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10) 3-1
9. Hoffenheim - M'Gladbach 2-1

janekdej - Pią 19 Lut, 2010 17:28

1. 1. FC Nürnberg (17) : FC Bayern München (2) 0-2
2. Borussia Dortmund (5) : Hannover 96 (16) 2-0
3. Werder Bremen (6) : Bayer 04 Leverkusen (1) 0-1
4. F.C. Hansa Rostock (14) : FC Augsburg (3) 0-2
5. 1. FC Kaiserslautern (2) : FC St. Pauli (1) 1-1
6. Wolverhampton Wanderers (15) : FC Chelsea (1) 0-2
7. Manchester City (5) : FC Liverpool (4) 1-1
8. FC Basel (2) : FC Aarau (10) 2-0
9. Hoffenheim - M'Gladbach 1-1

SGE-Adler - Pią 19 Lut, 2010 18:02

1.FC Nürnberg (17) - B.München (2) 1:3
2.B.Dortmund (5) - Hannover 96 (16) 3:0
3.W.Bremen (6) - B.Leverkusen (1) 3:2
4.H.Rostock (14) - FC Augsburg (3) 1:2
5.FC Kaiserslauten (1) - FC St.Pauli (2) 1:2
6.W.Wanderers (15) - FC Chelsea (1) 0:2
7.M.City (5) - FC Liverpool (4) 3:2
8.FC Basel (2) - FC Aarau (10) 4:1
9.1899 Hoffenheim (9) - B.M"gladbach (11) 2:2

berliniok - Pią 19 Lut, 2010 19:13

1.FC Nürnberg (17) - B.München (2) 1.2
2.B.Dortmund (5) - Hannover 96 (16) 3:1
3.W.Bremen (6) - B.Leverkusen (1) 3:3
4.H.Rostock (14) - FC Augsburg (3) 0:2
5.FC Kaiserslauten (1) - FC St.Pauli (2) 2:0
6.W.Wanderers (15) - FC Chelsea (1) 0:2
7.M.City (5) - FC Liverpool (4) 0:0
8.FC Basel (2) - FC Aarau (10) 3:0
9.1899 Hoffenheim (9) - B.M"gladbach (11) 2:1

C.A.M.P.I.N.O - Pon 22 Lut, 2010 21:37

Wyniki 8 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. 1. FC Nürnberg : FC Bayern München 1-1
2. Borussia Dortmund : Hannover 96 4-1
3. Werder Bremen : Bayer 04 Leverkusen 2-2
4. F.C. Hansa Rostock : FC Augsburg 0-1
5. 1. FC Kaiserslautern : FC St. Pauli
6. Wolverhampton Wanderers : FC Chelsea 0-2
7. Manchester City : FC Liverpool 0-0
8. FC Basel : FC Aarau 2-1
9. 1899 Hoffenheim : B.M`gladbach 2-2

Klasyfikacja 8 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
11 pkt Włodek Lubański Trafione wyniki: Rostock:Augsburg, Hoffenheim:M`gladbach
11 pkt Berliniok Trafione wyniki: Wolverhampton:Chelsea,Manchester:Liverpool
10 pkt Campino Trafione wyniki: Bremen:Bayer,Wolverhampton:Chelsea
10 pkt Piotrek Trafione wyniki: Rostock:Augsburg,Basel:Aarau
9 pkt SGE Trafione wyniki: Wolverhampton:Chelsea,Hoffenheim:M`gladbach
8 pkt janekdej, Trafione wyniki: Wolverhampton:Chelsea
8 pkt Achimth Trafione wyniki: Bremen:Bayer,
6 pkt CR7 Trafione wyniki:Wolverhampton:Chelsea
6 pkt Mati.P Trafione wyniki: Rostock:Augsburg
6 pkt Jasiu Trafione wyniki: Wolverhampton:Chelsea
6 pkt Lucjo22
5 pkt marco10
5 pkt DawidOKR
4pkt Dawid
4 pkt Stefan
0 pkt Miczuś
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 8 kolejkach)
67 pkt Stefan (4)
66 pkt piotrek (10)
60 pkt Dawid (4)
60 pkt Mati.P (6)
59 pkt CR7 (6)
56 pkt Berliniok (11)
53 pkt SGE Adler (9)
48 pkt. marco10 (5)
47 pkt DawidOKR (5)
52 pkt Włodek Lubański (11)
50 pkt Achimth (8)
48 pkt janekdej (8)
45 pkt Campino (10)
42 pkt Lucjo22 (6)
37 pkt Jasiu (6)
32 pkt Miczuś (0)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Pon 22 Lut, 2010 21:40

9 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga 24 kolejka
1. 26.02.10 20:30 FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) PI¡TEK!!!
2. 27.02.10 15:30 1. FSV Mainz 05 (8) : Werder Bremen (6)
3. 28.02.10 17:30 FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4)

Premier League 28 kolejka
4. 27.02.10 13:45 FC Chelsea (1) : Manchester City (5)
5. 28.02.10 16:00 FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12)

Primera Division 24 kolejka

6. 27.02.10 20:00 CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2)
7. 27.02.10 22:00 FC Barcelona (1) : FC Málaga (12)

Super Lig 23 kolejka
8. 27.02.10 18:00 Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5)

Bonus Włodek
9. 28.02.godz.13.30 Glasgow Rangers-Celtic Glasgow

Bonus Berliniok
10.

Włodek Lubański - Pon 22 Lut, 2010 23:16

Mój mecz bonusowy:
Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 28.02.godz.13.30

lucjo22 - Wto 23 Lut, 2010 11:56

Bundesliga 24 kolejka
1. 26.02.10 20:30 FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 2:2
2. 27.02.10 15:30 1. FSV Mainz 05 (8) : Werder Bremen (6) 1:3
3. 28.02.10 17:30 FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2:1

Premier League 28 kolejka
4. 27.02.10 13:45 FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 1:2
5. 28.02.10 16:00 FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 3:1

Primera Division 24 kolejka
6. 27.02.10 20:00 CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0:2
7. 27.02.10 22:00 FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 5:1

Super Lig 23 kolejka
8. 27.02.10 18:00 Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 3:3

Bonus Włodek
9. 28.02.godz.13.30 Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 2:1

Bonus Berliniok
10.27.02.10 15.30 Hertha BSC-Hoffenheim 3:1

berliniok - Wto 23 Lut, 2010 17:24

moj bounus
Bundesliga 24 kolejka
27.02.10 15.30 Hertha BSC-Hoffenheim

piotrek - Wto 23 Lut, 2010 20:09

FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 2-2
FSV Mainz 05 (8) : Werder Bremen (6) 1-1
FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2-1
FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 2-0
FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-0
CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-2
FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 3-0
Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-2
Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 2-1
Hertha BSC-Hoffenheim 2-1

jasiu - Sro 24 Lut, 2010 14:56

FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 1-2
FSV Mainz 05 Werder Bremen (6) 1-0
FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2-0
FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 1-0
FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-0
CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 1-3
FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 2-0
Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 0-1
Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 0-1
Hertha BSC-Hoffenheim 1-1

Dawid - Sro 24 Lut, 2010 20:15

FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 3-2
FSV Mainz 05 ( : Werder Bremen (6) 1-1
FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2-1
FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 2-1
FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-1
CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 1-3
FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 3-1
Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 2-1
Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 2-0
Hertha BSC-Hoffenheim 2-1

SGE-Adler - Sro 24 Lut, 2010 20:55

1.FC Schalke 04 (3) - B.Dortnund (5) 1:0
2.FSV Mainz (8 ) - W.Bremen (6) 2:1
3.B.München (2) - Hamburger SV (4) 1:3
4.FC Chelsea (1) - Manchester City (5) 1:0
5.FC Liverpool (6) - Blackburn Rovers (12) 1:1
6.CD Teneriffa (19) - Real Madrid (2) 0:2
7.FC Barcelona (1) - FC Malaga (12) 3:0
8.Kayserispor (3) - Besiktas (5) 1:1
9.Rangers (1) - Celtic (2) 1:2
10.Herta BSC (18 ) - Hoffenheim (10) 1:0

stefan - Sro 24 Lut, 2010 22:49

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 2-0
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 1-2
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2-0
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 2-0
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-1
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-1
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 2-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-2
9. Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 2-2
10. Hertha BSC-Hoffenheim 0-2

marco10 - Czw 25 Lut, 2010 10:24

FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 2-1
FSV Mainz 05 ( : Werder Bremen (6) 2-1
FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 3-1
FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 3-1
FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-1
CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-3
FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 3-0
Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 2-1
Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 1-1
Hertha BSC-Hoffenheim 1-2

C.A.M.P.I.N.O - Czw 25 Lut, 2010 19:08

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 1-1
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 1-1
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2-1
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 3-1
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 3-0
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-2
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 2-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-0
9. Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 2-1
10. Hertha BSC-Hoffenheim 1-2

berliniok - Czw 25 Lut, 2010 19:56

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 1-2
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 1-2
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 3-0
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 1-0
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 3-1
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-2
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 5-1
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 2-2
9. Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 2-1
10. Hertha BSC-Hoffenheim 4-1

Włodek Lubański - Pią 26 Lut, 2010 05:49

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 1-1
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 1-2
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2-1
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 3-1
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-0
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 1-4
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 4-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-2
9. Glasgow Rangers-Celtic Glasgow 2-0
10. Hertha BSC-Hoffenheim 2-1

MatiP - Pią 26 Lut, 2010 14:42

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 2-0
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 1-2
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 2-1
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 3-1
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-1
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-4
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 3-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-2
9. Glasgow Rangers : Celtic Glasgow 3-2
10. Hertha BSC : Hoffenheim 0-1

Achimth - Pią 26 Lut, 2010 15:26

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 0-2
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 1-4
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 1-1
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 1-1
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-0
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-2
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 2-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-1
9. Glasgow Rangers : Celtic Glasgow 1-2
10. Hertha BSC : Hoffenheim 2-1

CR7 - Pią 26 Lut, 2010 22:21

2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 0-2
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 3-1
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 3-1
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-0
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-5
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 2-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 2-1
9. Glasgow Rangers : Celtic Glasgow 4-2
10. Hertha BSC : Hoffenheim 0-3

janekdej - Sob 27 Lut, 2010 14:06

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 1-0
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 0-1
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 1-0
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 1-0
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 1-0
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-2
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 3-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-0
9. Glasgow Rangers : Celtic Glasgow 1-1
10. Hertha BSC : Hoffenheim 0-1

Dawid OKR - Sob 27 Lut, 2010 14:08

1. FC Schalke 04 (3) : Borussia Dortmund (5) 1-0
2. FSV Mainz 05 : Werder Bremen (6) 0-1
3. FC Bayern München (2) : Hamburger SV (4) 1-0
4. FC Chelsea (1) : Manchester City (5) 2-0
5. FC Liverpool (6) : Blackburn Rovers (12) 2-0
6. CD Teneriffa (19) : Real Madrid (2) 0-3
7. FC Barcelona (1) : FC Málaga (12) 4-0
8. Kayserispor (3) : Besiktas Istanbul (5) 1-0
9. Glasgow Rangers : Celtic Glasgow 0-1
10. Hertha BSC : Hoffenheim 1-0

C.A.M.P.I.N.O - Pon 01 Mar, 2010 07:31

Wyniki 9 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. FC Schalke 04 : Borussia Dortmund 2-1
2. 1. FSV Mainz 05 : Werder Bremen 1-2
3. FC Bayern München : Hamburger SV 1-0
4. FC Chelsea : Manchester City 2-4
5. FC Liverpool : Blackburn Rovers 2-1
6. CD Teneriffa : Real Madrid 1-5
7. FC Barcelona : FC Málaga 2-1
8. Kayserispor : Besiktas Istanbul 1-2
9. Glasgow Rangers : Celtic Glasgow 1-0
10. Hertha BSC : Hoffenheim 0-2

Klasyfikacja 9 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

16 pkt Stefan Trafione wyniki: 2,5,8,10
15 pkt Mati.P Trafione wyniki: 2,5,8
11 pkt Włodek Lubański Trafione wyniki: 2,8
10 pkt marco10 Trafione wyniki: 1, 5
8 pkt janekdej, Trafione wyniki: 3
8 pkt Berliniok Trafione wyniki: 2
8 pkt Piotrek Trafione wyniki: 8
8 pkt Dawid Trafione wyniki: 5
7 pkt Lucjo22
7 pkt DawidOKR Trafione wyniki: 3
7 pkt CR7
6 pkt Campino
5 pkt Jasiu
4 pkt Achimth
3 pkt SGE
0 pkt Miczuś
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 8 kolejkach)

83 pkt Stefan (16)
75 pkt Mati.P (15)
74 pkt piotrek (8)
68 pkt Dawid (8)
66 pkt CR7 (7)
64 pkt Berliniok (8)
63 pkt Włodek Lubański (11)
58 pkt. marco10 (10)
56 pkt janekdej (8)
56 pkt SGE Adler (3)
54 pkt DawidOKR (7)
54 pkt Achimth (4)
51 pkt Campino (6)
49 pkt Lucjo22 (7)
42 pkt Jasiu (5)
32 pkt Miczuś (0)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Pon 01 Mar, 2010 15:28

10 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

Bundesliga
1. 06.03.10 15:30 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1)
2. 06.03.10 15:30 Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8)
3. 06.03.10 15:30 Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18)

Premier League 29 kolejka
4. 06.03.10 16:00 FC Arsenal (3) : FC Burnley (19)

Primera Division 25 kolejka
5. 06.03.10 22:00 Real Madrid (2) : FC Sevilla (4)

Ligue 1 27 kolejka
6. 07.03.10 17:00 Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9)

Super League 23 kolejka
7. 06.03.10 17:45 FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7)

T-Mobile Bundesliga 23 kolejka
8. 06.03.10 18:00 FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6)

Bonus Stefan
9.

stefan - Pon 01 Mar, 2010 16:14

Bonus - Ekstra"najlepsza w Europie"Klasa - 19 kolejka
6.03.2010, 17.00 Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13)

km - Pon 01 Mar, 2010 23:19

Bundesliga
1. 06.03.10 15:30 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 1-3
2. 06.03.10 15:30 Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8) 1-0
3. 06.03.10 15:30 Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18) 2-0

Premier League 29 kolejka
4. 06.03.10 16:00 FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 2-0

Primera Division 25 kolejka
5. 06.03.10 22:00 Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 1-0

Ligue 1 27 kolejka
6. 07.03.10 17:00 Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-0

Super League 23 kolejka
7. 06.03.10 17:45 FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 2-0

T-Mobile Bundesliga 23 kolejka
8. 06.03.10 18:00 FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-0

Bonus Stefan
9.Bonus - Ekstra"najlepsza w Europie"Klasa - 19 kolejka
6.03.2010, 17.00 Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 3-0

lucjo22 - Wto 02 Mar, 2010 09:44

Bundesliga
1. 06.03.10 15:30 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 0-3
2. 06.03.10 15:30 Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8) 1-2
3. 06.03.10 15:30 Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18) 2-2

Premier League 29 kolejka
4. 06.03.10 16:00 FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 3-1

Primera Division 25 kolejka
5. 06.03.10 22:00 Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 3-0

Ligue 1 27 kolejka
6. 07.03.10 17:00 Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 4-2

Super League 23 kolejka
7. 06.03.10 17:45 FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 3-1

T-Mobile Bundesliga 23 kolejka
8. 06.03.10 18:00 FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 1-0

Bonus Stefan
9.Bonus - Ekstra"najlepsza w Europie"Klasa - 19 kolejka
6.03.2010, 17.00 Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 2-1

Dawid - Sro 03 Mar, 2010 12:15

Bundesliga
1. 06.03.10 15:30 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 1-3
2. 06.03.10 15:30 Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart ( 1-2
3. 06.03.10 15:30 Hamburger SV (4) : Hertha BSC (1 1-2

Premier League 29 kolejka
4. 06.03.10 16:00 FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 3-0

Primera Division 25 kolejka
5. 06.03.10 22:00 Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 2-1

Ligue 1 27 kolejka
6. 07.03.10 17:00 Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-1

Super League 23 kolejka
7. 06.03.10 17:45 FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 3-1

T-Mobile Bundesliga 23 kolejka
8. 06.03.10 18:00 FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-1

Bonus Stefan
9.Bonus - Ekstra"najlepsza w Europie"Klasa - 19 kolejka
6.03.2010, 17.00 Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 3-1

Włodek Lubański - Sro 03 Mar, 2010 14:59

1. 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 1-2
2. Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart 2-1
3. Hamburger SV (4) : Hertha BSC 1-0
4. FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 3-0
5. Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 2-1
6. Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 3-1
7. FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 3-1
8. FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 3-1
9. Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 3-0

stefan - Czw 04 Mar, 2010 07:31

1. 06.03.10 15:30 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 0-2
2. 06.03.10 15:30 Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8) 1-1
3. 06.03.10 15:30 Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18) 3-0
4. 06.03.10 16:00 FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 2-0
5. 06.03.10 22:00 Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 1-1
6. 07.03.10 17:00 Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 1-0
7. 06.03.10 17:45 FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 2-1
8. 06.03.10 18:00 FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-0
9. 6.03.2010, 17.00 WisBa Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 2-0

C.A.M.P.I.N.O - Czw 04 Mar, 2010 15:09

1. 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 1-3
2. Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8) 1-2
3. Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18) 4-1
4. FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 3-0
5. Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 2-1
6. Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-1
7. FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 1-0
8. FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 1-0
9. Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 2-1

berliniok - Czw 04 Mar, 2010 18:10

1. 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 1-2
2. Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8) 2-0
3. Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18) 1-1
4. FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 4-1
5. Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 2-0
6. Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-1
7. FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 3-2
8. FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 3-1
9. Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 2-0

marco10 - Czw 04 Mar, 2010 19:31

Bundesliga
1. 06.03.10 15:30 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 0-2
2. 06.03.10 15:30 Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart ( 1-0
3. 06.03.10 15:30 Hamburger SV (4) : Hertha BSC (1 3-0

Premier League 29 kolejka
4. 06.03.10 16:00 FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 2-0

Primera Division 25 kolejka
5. 06.03.10 22:00 Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 1-0

Ligue 1 27 kolejka
6. 07.03.10 17:00 Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-1

Super League 23 kolejka
7. 06.03.10 17:45 FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 2-1

T-Mobile Bundesliga 23 kolejka
8. 06.03.10 18:00 FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 3-1

Bonus Stefan
9.Bonus - Ekstra"najlepsza w Europie"Klasa - 19 kolejka
6.03.2010, 17.00 Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 3-0

piotrek - Pią 05 Mar, 2010 10:47

1. 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 1-3
2. Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8) 2-1
3. Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18) 0-1
4. FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 2-0
5. Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 2-0
6. Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 3-1
7. FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 1-0
8. FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-1
9. Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 3-0

Achimth - Pią 05 Mar, 2010 11:31

1. 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1)0-2
2. Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart 1-1
3. Hamburger SV (4) : Hertha BSC 2-1
4. FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 2-1
5. Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 2-1
6. Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-1
7. FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 2-1
8. FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-1
9. Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 2-1

Dawid OKR - Pią 05 Mar, 2010 20:01

1. 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 0-2
2. Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart 1-1
3. Hamburger SV (4) : Hertha BSC 2-0
4. FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 2-0
5. Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 3-1
6. Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 1-0
7. FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 2-0
8. FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-0
9. Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 2-0

janekdej - Pią 05 Mar, 2010 20:14

1. 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 0-2
2. Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart 1-0
3. Hamburger SV (4) : Hertha BSC 2-0
4. FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 2-0
5. Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 1-0
6. Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-0
7. FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 2-0
8. FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-0
9. Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) 4-0

SGE-Adler - Pią 05 Mar, 2010 20:15

1.FC Köln (14) - B.München (1) 2:4
2.W.Bremen (6) - VfB Stuttgart (8 ) 3:2
3.Hamburger SV (4) - Hertha BSC (18 ) 2:1
4.FC Arsenal (3) - FC Burnley (19) 3:1
5.Real Madrid (2) - FC Sevilla (4) 3:2
6.O.Marseille (4) - FC Lorient (9) 2:0
7.FC Basel (2) - Gr. Zürich (7) 2:1
8.FC Salzburg (1) - Wiener Neustadt (6) 4:2
9.Wisla Krakow (1) - Arka Gdynia (13) 3:1

MatiP - Pią 05 Mar, 2010 22:17

1. 06.03.10 15:30 1. FC Köln (14) : FC Bayern München (1) 0-2
2. 06.03.10 15:30 Werder Bremen (6) : VfB Stuttgart (8) 1-2
3. 06.03.10 15:30 Hamburger SV (4) : Hertha BSC (18) 3-0
4. 06.03.10 16:00 FC Arsenal (3) : FC Burnley (19) 3-1
5. 06.03.10 22:00 Real Madrid (2) : FC Sevilla (4) 2-2
6. 07.03.10 17:00 Olympique Marseille (4) : FC Lorient (9) 2-0
7. 06.03.10 17:45 FC Basel (2) : Grasshoppers Zürich (7) 2-1
8. 06.03.10 18:00 FC Salzburg (1) : SC Wiener Neustadt (6) 2-0

9. 6.03.2010, 17.00 Wisła Kraków (1) : Arka Gdynia (13) - Hmm data jest źle podana... Mecz odbył sie dziś i zakończył sie sensacyjnie 0-1..

CR7 - Sob 06 Mar, 2010 10:17

1.FC Köln (14) - B.München (1) 1:4
2.W.Bremen (6) - VfB Stuttgart (8 ) 2:1
3.Hamburger SV (4) - Hertha BSC (18) 3:1
4.FC Arsenal (3) - FC Burnley (19) 3:1
5.Real Madrid (2) - FC Sevilla (4) 3:1
6.O.Marseille (4) - FC Lorient (9) 3:0
7.FC Basel (2) - Gr. Zürich (7) 4:1
8.FC Salzburg (1) - Wiener Neustadt (6) 5:2

C.A.M.P.I.N.O - Nie 07 Mar, 2010 22:14

Wyniki 10 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. 1. FC Köln : FC Bayern München 1-1
2. Werder Bremen : VfB Stuttgart 2-2
3. Hamburger SV : Hertha BSC 1-0
4. FC Arsenal : FC Burnley 3-1
5. Real Madrid : FC Sevilla 3-2
6. Olympique Marseille : FC Lorient 1-1
7. FC Basel : Grasshoppers Zürich 1-2
8. FC Salzburg : SC Wiener Neustadt 1-1
9. Wisła Kraków : Arka Gdynia 0-1 (dobrze, że taki wynik bo stefan źle podał datę meczu)

Klasyfikacja 10 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
7 pkt SGE Trafione wyniki: Arsenal : Burnley; Madrid : Sevilla
5 pkt Włodek Lubański Trafione wyniki: HSV : Hertha
4 pkt Achimth
5 pkt CR7 Trafione wyniki: Arsenal : Burnley
4 pkt Mati.P Trafione wyniki: Arsenal : Burnley
4 pkt Lucjo22 Trafione wyniki: Arsenal : Burnley
4 pkt DawidOKR
3 pkt Stefan
3 pkt Miczuś
3 pkt Campino
3 pkt marco10
3 pkt janekdej,
2 pkt Berliniok
2 pkt Piotrek
2 pkt Dawid
0 pkt Jasiu
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 10 kolejkach)

86 pkt Stefan (3)
79 pkt Mati.P (4)
76 pkt piotrek (2)
71 pkt CR7 (5)
70 pkt Dawid (2)
68 pkt Włodek Lubański (5)
66 pkt Berliniok (2)
63 pkt SGE Adler (7)
61 pkt. marco10 (3)
59 pkt janekdej (3)
58 pkt DawidOKR (4)
58 pkt Achimth (4)
54 pkt Campino (3)
53 pkt Lucjo22 (4)
42 pkt Jasiu (0)
35 pkt Miczuś (3)
11 pkt Adam (0)

SGE-Adler - Nie 07 Mar, 2010 22:59

13.03. - 15:30 Hannover 96 (16) - Eintracht Frankfurt (8 )
C.A.M.P.I.N.O - Pon 08 Mar, 2010 07:38

11 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
Bundesliga 26 kolejka
1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) PI¡TEK!!!
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5)
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4)

II Bundesliga 26 kolejka
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11)
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13)

Premier League 30 kolejka

6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14)
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3)

Primera Division 26 kolejka

8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3)

Bonus Sportgemeinde Eintracht

9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8)

lucjo22 - Pon 08 Mar, 2010 19:25

Bundesliga 26 kolejka
1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2:2
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1:3
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1:2

II Bundesliga 26 kolejka
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2:1
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 3:0

Premier League 30 kolejka
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 2:2
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 1:2

Primera Division 26 kolejka
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 4:2

Bonus Sportgemeinde Eintracht
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1:2

CR7 - Wto 09 Mar, 2010 18:51

11 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
Bundesliga 26 kolejka
1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2-0
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 0-3
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 2-1

II Bundesliga 26 kolejka
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 3-1
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 3-1

Premier League 30 kolejka
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 3-1
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 0-1

Primera Division 26 kolejka
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 0-1

Bonus Sportgemeinde Eintracht
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-2

C.A.M.P.I.N.O - Wto 09 Mar, 2010 20:17

Szanowni "Tyoerzy"!!!
Wiosna się zbliża (choć jej nie widać), niedługo startuje nasza lokalna B-undesliga (może ktoś poprowadzi "typera"?) więc myślę, że trzeba powoli kończyć naszą zabawę. 11 kolejka już trwa więc jako moderator Ligi Typerów informuję, że 14 kolejka będzie zarazem ostatnią. Chciałem jednak na te ostatnie 3 kolejki zmienić nieco zasadę wyboru meczów do typowania. Chciałbym aby każdy z graczy (aktywnych jest 16) po oddaniu typów w danej kolejce wyznaczył jeden mecz do typowania na kolejkę następną. Ale jest jeden warunek: każdy mecz musi być z innej ligi!!!

Szukamy więc spotkań w następujących terminach:
12 kolejka 19-21 marzec
13 kolejka 26-28 marzec
14 kolejka 02-04 kwiecień


Proszę pamiętać o podaniu daty i godziny!!!!


Czekam więc na Wasze, mam nadzieję ciekawe propozycje!!!

P.S.
CR7 i Lucjo oddali już swoje typy więc jeśli nie zajrzą ponownie na forum to uzupełnię "braki" za nich.

Włodek Lubański - Wto 09 Mar, 2010 23:13

1. FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2:1
2. VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1:1
3. Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1:0
4. 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2:1
5. FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 4-1
6. FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 2:0
7. Hull City (18) : FC Arsenal (3) 1:2
8. FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 2-1
Bonus Sportgemeinde Eintracht
9. Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1:2

Moja propozycja na 21.03.2010r.godz.15.30
Austria Wiedeń(3)-FC Salzburg(1)

stefan - Czw 11 Mar, 2010 07:39

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 1-1
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 2-2
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 2-0
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2-0
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 3-1
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 2-0
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 1-1
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 2-1
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8)1-1

Super Lig 26 kolejka
20.03.10 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9)

Dawid - Czw 11 Mar, 2010 11:45

. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2-1
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1-2
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 2-1
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 3-1
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 3-1
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 3-1
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 1-2
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 2-1
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8)1-2


Nie wiem czy CAMPINO SIE ZGODZI NA TAKA PROPOZYCJE :
MECZ 21.03.2010 GODZ.14:00 STADION W STRADUNI

LZS STRADUNIA(7) - HURAGAN KAMIONEK (11)

W KONCU TO TEŻ JAKAŚ TAM LIGA ;)

SGE-Adler - Czw 11 Mar, 2010 11:55

1.FC Schalke 04 (2) - VfB Stuttgart (7) 2:1
2.VfL Bochum (14) - B.Dortmund (5) 1:2
3.B.Leverkusen (3) - Hamburger SV (4) 3:2
4.FC Kaiserslauten (1) - E.Cottbus (11) 3:1
5.FC St.Pauli (3) - R-W Oberhausen (13) 3:0
6.FC Chelsea (2) - West Ham Utd. (14) 2:1
7.Hull City (18 ) - Arsenal (3) 0:3
8.Barcelona (2) - Valencia (3) 2:1
9.Hannover 96 (16) - EINTRACHT Frankfurt (8 ) 0:3

Propozycja : Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayern München (1) (miejsca w tabeli moga sie zmienic po 26-tej kolejce)
20.03.10 - 15:30

C.A.M.P.I.N.O - Czw 11 Mar, 2010 13:34

Dawid napisał/a:
Nie wiem czy CAMPINO SIE ZGODZI NA TAKA PROPOZYCJE :MECZ 21.03.2010 GODZ.14:00 STADION W STRADUNI
LZS STRADUNIA(7) - HURAGAN KAMIONEK (11)


Jasne, że się zgodzę!

Dawid napisał/a:
W KONCU TO TEŻ JAKAŚ TAM LIGA ;)


Ja Ci dam "jakaś tam"!!!:)

C.A.M.P.I.N.O - Czw 11 Mar, 2010 15:07

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2-1
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 2-1
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1-1
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2-1
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 1-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 1-0
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 1-2
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 1-1
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-2

Primera Division 27 kolejka
21.03.10, godz.17.00, Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12)

piotrek - Czw 11 Mar, 2010 19:16

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2-1
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1-2
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1-0
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 3-0
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 2-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 2-1
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 3-0
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 3-0
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-1

Primera Division Argentina - kolejka 10
21-03-10 godz 15.00
Boca Juniors (17) - River Plate (16)

km - Czw 11 Mar, 2010 21:39

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 1-0
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1-0
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1-0
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2-0
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 1-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 1-0
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 0-1
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 1-0
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-0

marco10 - Pią 12 Mar, 2010 08:16

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2-1
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1-2
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1-0
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2-0
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 2-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 2-0
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 0-2
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 2-1
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-2

janekdej - Pią 12 Mar, 2010 16:57

Wysłany: 11 Mar 2010 21:39 PM Temat postu:


--------------------------------------------------------------------------------

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 1-0
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 0-1

3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1-0
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2-0
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 2-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 3-0
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 0-2
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 1-0
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-0

berliniok - Pią 12 Mar, 2010 18:21

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2-2
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1-2
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 3-1
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2-1
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13)3-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 4-0
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 1-3
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 1-1
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-2

MatiP - Pią 12 Mar, 2010 18:49

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 2-1
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 1-3
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 2-2
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 3-2
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 1-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 3-1
7. 13.03.10 18:30 Hull City (18) : FC Arsenal (3) 1-4
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 2-0
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt (8) 1-2

Dawid OKR - Pią 12 Mar, 2010 21:24

1. 12.03.10 20:30 FC Schalke 04 (2) : VfB Stuttgart (7) 1-0
2. 13.03.10 15:30 VfL Bochum 1848 (14) : Borussia Dortmund (5) 0-2
3. 14.03.10 17:30 Bayer 04 Leverkusen (3) : Hamburger SV (4) 1-0
4. 14.03.10 13:30 1. FC Kaiserslautern (1) : FC Energie Cottbus (11) 2-1
5. 14.03.10 13:30 FC St. Pauli (3) : Rot-Weiß Oberhausen (13) 2-0
6. 13.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : West Ham United (14) 2-0
7. 13.03.10 18:30 Hull City (1 : FC Arsenal (3) 1-0
8. 14.03.10 19:00 FC Barcelona (2) : FC Valencia (3) 3-0
9. 13.03.10 15:30 Hannover 96 (16) : Eintracht Frankfurt 0-2

C.A.M.P.I.N.O - Nie 14 Mar, 2010 21:31

Wyniki 11 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. FC Schalke 04 : VfB Stuttgart 2-1
2. VfL Bochum 1848 : Borussia Dortmund 1-4
3. 1Bayer 04 Leverkusen : Hamburger SV 4-2
4. 1. FC Kaiserslautern : FC Energie Cottbus 4-1
5. FC St. Pauli : Rot-Weiß Oberhausen 5-3
6. 1FC Chelsea: West Ham United 4-1
7. Hull City : FC Arsenal 1-2
8. FC Barcelona : FC Valencia 3-0
9. Hannover 96 : Eintracht Frankfurt 2-1

Klasyfikacja 11 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
12 pkt Dawid Trafione wyniki: Schalke: Stuttgart, Hull City: Arsenal
11 pkt Włodek Lubański Trafione wyniki: Schalke: Stuttgart, Hull City: Arsenal
11 pkt Piotrek Trafione wyniki: Schalke: Stuttgart, Barcelona : Valencia
10 pkt SGE Trafione wyniki: Arsenal : Schalke: Stuttgart
10 pkt marco10 Trafione wyniki: Schalke: Stuttgart
9 pkt Campino Trafione wyniki: Schalke: Stuttgart, Hull City: Arsenal
9 pkt Mati.P Trafione wyniki: Schalke: Stuttgart
9 pkt janekdej
8 pkt DawidOKR Trafione wyniki: Barcelona : Valencia
8 pkt Miczuś
7 pkt CR7
7 pkt Lucjo22 Trafione wyniki: Hull City: Arsenal
6 pkt Berliniok
5 pkt Stefan
0 pkt Achimth
0 pkt Jasiu
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 11 kolejkach)

91 pkt Stefan (5)
88 pkt Mati.P (9)
87 pkt piotrek (11)
82 pkt Dawid (12)
79 pkt Włodek Lubański (11)
78 pkt CR7 (7)
73 pkt SGE Adler (10)
72 pkt Berliniok (6)
71 pkt. marco10 (10)
68 pkt janekdej (9)
66 pkt DawidOKR (8)
63 pkt Campino (9)
60 pkt Lucjo22 (7)
58 pkt Achimth (0)
43 pkt Miczuś (8)
42 pkt Jasiu (0)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Nie 14 Mar, 2010 21:36

Przed nami trzy ostatnie kolejki Ligi Typerów. Mój pomysł z zeszłego tygodnia, aby wspólnie tworzyć następne typowania został chyba nieco przeoczony bo po Piotrku nikt już nic nie zaproponował. Tak więc ponawiam moją propozycję aby każdy gracz po oddaniu typów w danej kolejce wyznaczył jeden mecz do typowania na kolejkę następną. Warunek o każdym meczu z innej ligi jest nieaktualny (po co komplikować sobie życie) więc dobór meczy jest dowolny!

Czekam na propozycje w tych terminach:
13 kolejka 26-28 marzec
14 kolejka 02-04 kwiecień


Proszę pamiętać o podaniu daty i godziny!!!!

Przyznaję jeden specjalny mecz bonusowy dla janka: wytypował prawidłowo wszystkie 9 spotkań i jak na razie jest jedynym graczem, któremu ta sztuka się udała.

12 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1)
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9)
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11)
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1)
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12)
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16)
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15)
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7)
Bonus Dawid
9.
Bonus specjalny janekdej
10.

Dawid - Nie 14 Mar, 2010 23:25

Bonus Dawid ;

21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2)

lucjo22 - Pon 15 Mar, 2010 18:26

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 2;2
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 3;1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 5;2
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1;3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 4;1
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1;1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2;0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 3;0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1;1
Bonus specjalny janekdej
10.VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 3;1

janekdej - Pon 15 Mar, 2010 20:54

Mój bonus dedykuję Berliniokowi z okazji jego jutrzejszych urodzin...!!!...

VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18)

Włodek Lubański - Wto 16 Mar, 2010 10:04

1. Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 2-2
2. Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 3-1
3. LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 2-1
4. Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1-2
5. Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-1
6. Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-1
7. Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-1
8. Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 1-0
9. Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 2-1
10.VfL Wolfsburg(9) - Hertha Berlin(18) 2-1

Mój mecz na 28/29.03.2010r.
Benfica Lizbona(1)-Sporting Braga(2)

"Berliniokowi" z okazji urodzin wszystkiego dobrego...

SGE-Adler - Wto 16 Mar, 2010 17:30

1.A.Wien (4) - R.B. Salzburg (1) 1:2
2.Fenerbahce (4) - Gaziantepspor (10) 2:1
3.LZS Stradunia (7) - H.Kamionek (11) 2:1
4.Eintracht Frankfurt (10) - B.München (1) 2:1 (Zieh den Bayern die
leder Hose aus !!!) ;)

5.Real Madrid (1) - Sporting Gijon (12) 3:0
6.Boca Juniors (17) - River Plate (16) 3:2
7.Feyenoord (4) - Vitesse Arnheim (15) 2:0
8.Celtic Glasgow (2) - St. Johnstone (7) 2:1
9.Hamburger SV (5) - Schalke 04 (2) 1:1
10.VfL Wolfsburg (8 ) - Hertha Berlin (18 ) 2:1

26.03.10 (Piatek) 20:30

VfL Bochum (14) - Eintracht Frankfurt (10)

Berliniok : "Wszystkiego najlepszego" ;)

stefan - Wto 16 Mar, 2010 22:49

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 2-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-2
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 2-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-2
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 2-2
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 3-0


28.03.10 AC Mailand (2) : Lazio Rom (17)

CR7 - Sro 17 Mar, 2010 09:39

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-2
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 3-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 2-4
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-2
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-1
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-2
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 4-0

Dawid - Sro 17 Mar, 2010 12:08

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-2
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 3-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 4-1
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-1
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-2
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 3-0

Włodek Lubański - Sro 17 Mar, 2010 19:53

Jeśli ktoś chce uczestniczyć, w tworzeniu zestawu meczów w naszym typowaniu(Międzynarodowa Liga Typerów,która powoli dobiega końca),a ma problemy ze znalezieniem "swojego" meczu,to może skorzystać z INTERIA.PL.
Wchodząc tam łatwo znajdziemy obok sportu,"wyniki na żywo"
Klikając w te "wyniki na żywo" wskakujemy momentalnie na wszystkie ligi.
Każda liga ma tam tabelę i całe terminarze.
Każdy mecz z każdej ligi,ze strzelcami goli,składami...
A pod każdą ligą,terminarz na każdą kolejkę do końca sezonu.

C.A.M.P.I.N.O - Czw 18 Mar, 2010 19:29

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-0
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 1-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 2-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1-1
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 1-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-1
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 2-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 1-0


27.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : Aston Villa (7)

janekdej - Czw 18 Mar, 2010 20:45

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-0
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-1
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-0
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 0-1!!!!!

____________________________________________________________________________
27 marca 2010 Hertha Berlin - Borussia Dortmund

Dawid OKR - Czw 18 Mar, 2010 20:54

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 0-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-2
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 1-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 0-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 1-1

_______________________________________________________________________________________

RCD Mallorca - FC Barcelona

piotrek - Pią 19 Mar, 2010 00:23

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-0
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 1-0
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 3-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 2-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 0-2

marco10 - Pią 19 Mar, 2010 18:53

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 0-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 4-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-2
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-1
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-2
Bonus Janek
VfL Wolfsburg ( - Hertha BSC Berlin (1 2-0

MatiP - Pią 19 Mar, 2010 19:42

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 0-1
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-0
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-1
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1-3
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 4-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 2-1
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 1-0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-1
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 1-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8 ) - Hertha BSC Berlin (18 ) 2-0


Argentyna Primera Division 28.03 River Plate Buenos Aires-Argentinos Juniors

berliniok - Sob 20 Mar, 2010 07:56

T-Mobile Bundesliga - Austria
1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 1-2
Super Lig - Turcja
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 4-1
Klasa B - Krapkowice
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 3-2
Bundesliga
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 1-1
Primera Divison - Hiszpania
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-0
Primera Division - Argentyna
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 0-0
Eredivisie - Holandia
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 3.0
Scottish Premier League
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 2-0
Bonus Dawid
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 3-1
Bonus Janek
VfL Wolfsburg (8) - Hertha BSC Berlin (18) 1-2

Dziekuje jankowidej za dedykacjam,a pozostalym kolegom za zyczynia urodzinowe,no i widze ze niektorzy jeszcze w Herthe wierzom.
Nadzieja umiera ostatnia.

jasiu - Sob 20 Mar, 2010 15:08

1. 21.03.10, 15.30 Austria Wiedeń (3)-FC Salzburg (1) 2-1
2. 20.03.10, 18:00 Fenerbahce Istanbul (3) : Gaziantepspor (9) 2-1
3. 21.03.10, 14:00 LZS Stradunia (7) : „Huragan” Kamionek (11) 2-0
4. 20.03.10, 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) : Bayern München (1) 0-1
5. 21.03.10, 17.00 Real Madrid (1) : Sporting Gijon (12) 3-1
6. 21.03.10, 15.00 Boca Juniors (17) : River Plate (16) 1-1
7. 20.03.10, 19.45 Feyenoord Rotterdam (4) : Vitesse Arnhem (15) 2-0
8. 20.03.10, 16.00 Celtic Glasgow (2) : St. Johnstone (7) 3-2
9. 21.03. 15:30 Hamburger SV (5) - FC Schalke 04 (2) 0-1
VfL Wolfsburg (8 ) - Hertha BSC Berlin (18 ) 3-0

C.A.M.P.I.N.O - Nie 21 Mar, 2010 20:55

Wyniki 12 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. Austria Wiedeń -FC Salzburg 1-1
2. Fenerbahce Istanbul – Gaziantepspor 1-0
3. LZS Stradunia – Huragan Kamionek 5-1
4. Eintracht Frankfurt - Bayern München 2-1
5. Real Madrid- Sporting Gijon 3-1
6. Boca Juniors - River Plate mecz się nie odbył
7. Feyenoord Rotterdam - Vitesse Arnhem mecz przełożony
8. Celtic Glasgow - St. Johnstone 3-0
9. Hamburger SV - FC Schalke 04 2-2
10.VfL Wolfsburg - Hertha BSC Berlin 1-5


Klasyfikacja 12 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
9 pkt janekdej Trafione wyniki: Wiedeń - Salzburg
8 pkt Lucjo22 Trafione wyniki: Celtic - St. Johnstone
8 pkt SGE Trafione wyniki: !!!!!!!!!!!!!!!!!Frankfurt – Bayern!!!!!!!!!!!!!!!!!
7 pkt Stefan Trafione wyniki: HSV - FC Schalke
7 pkt Włodek Lubański Trafione wyniki: Real - Sporting
6 pkt marco10 Trafione wyniki: Real - Sporting
6 pkt Campino Trafione wyniki: Fenerbahce – Gaziantepspor
6 pkt Jasiu Trafione wyniki: Real - Sporting
5 pkt Berliniok
5 pkt Mati.P Tr
5 pkt Piotrek
4 pkt Dawid Trafio
4 pkt DawidOKR
3 pkt CR7
0 pkt Miczuś
0 pkt Achimth
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 12 kolejkach)

98 pkt Stefan (7)
93 pkt Mati.P (5)
92 pkt piotrek (5)
86 pkt Dawid (4)
86 pkt Włodek Lubański (7)
81 pkt CR7 (3)
81 pkt SGE Adler (8)
77 pkt Berliniok (5)
77 pkt. marco10 (6)
77 pkt janekdej (9)
70 pkt DawidOKR (4)
69 pkt Campino (6)
68 pkt Lucjo22 (8)
58 pkt Achimth (0)
48 pkt Jasiu (6)
43 pkt Miczuś (8)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Nie 21 Mar, 2010 20:57

13 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. 26.03.10 20:30 VfL Bochum (14) : Eintracht Frankfurt (10) Piątek!!!!
2. 27.03.10 15:30 Hertha Berlin (18) : Borussia Dortmund (4)
3. 28.03.10 AC Mailand (2) : Lazio Rom (17)
4. 27.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : Aston Villa (7)
5. 28.03.10 17:00 FC Liverpool (6) : FC Sunderland (13)
6. 27.03.10 21:15 Benfica Lissabon (1) : Sporting Braga (2)
7. 27.03.10 18:00 RCD Mallorca (4) : FC Barcelona (2)
8. 28.03.10 21.00 River Plate Buenos Aires (12) : Argentinos Juniors (5)
9. Bonus janekdej
27 marca 2010 Mainz(9) - Wolfsburg(10)
10. Bonus specjalny: SGE-Adler za 2-1 dla Eintrachtu! 27.03.10 17:00
Cracovia Krakow (10) - Ruch Chorzow (4)
11. Bonus specjalny: Berliniok za wiarę w niemożliwe (Wolfsburg – Herta 1-5!!!)
27.03.10. 18:30 Bayer Leverkusen-FC Schalke 04

berliniok - Nie 21 Mar, 2010 21:15

Bonus berliniok
27.03.10. 18:30 Bayer Leverkusen-FC Schalke 04

janekdej - Nie 21 Mar, 2010 21:41

Mój bonus:

27 marca 2010 Mainz(9) - Wolfsburg(10)

SGE-Adler - Nie 21 Mar, 2010 21:49

Bonus: SGE
27.03.10 17:00
Cracovia Krakow (10) - Ruch Chorzow (4)

lucjo22 - Pon 22 Mar, 2010 20:31

1. 26.03.10 20:30 VfL Bochum (14) : Eintracht Frankfurt (10) 1;3
2. 27.03.10 15:30 Hertha Berlin (18) : Borussia Dortmund (4) 1;2
3. 28.03.10 AC Mailand (2) : Lazio Rom (17) 2;0
4. 27.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : Aston Villa (7) 1;2
5. 28.03.10 17:00 FC Liverpool (6) : FC Sunderland (13) 2;2
6. 27.03.10 21:15 Benfica Lissabon (1) : Sporting Braga (2) 2;1
7. 27.03.10 18:00 RCD Mallorca (4) : FC Barcelona (2) 2;4
8. 28.03.10 21.00 River Plate Buenos Aires (12) : Argentinos Juniors 3;3
9. Bonus janekdej
27 marca 2010 Mainz(9) - Wolfsburg(10) 2;0
10. Bonus specjalny: SGE-Adler
Cracovia Krakow (10) - Ruch Chorzow (4) 1;3
11. Bonus specjalny: Berliniok
27.03.10. 18:30 Bayer Leverkusen-FC Schalke 04 2;2

km - Sro 24 Mar, 2010 06:32

13 kolejka III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. 26.03.10 20:30 VfL Bochum (14) : Eintracht Frankfurt (10) 2-1
2. 27.03.10 15:30 Hertha Berlin (18) : Borussia Dortmund (4) 2-2
3. 28.03.10 AC Mailand (2) : Lazio Rom (17) 3-1
4. 27.03.10 16:00 FC Chelsea (2) : Aston Villa (7) 1-0
5. 28.03.10 17:00 FC Liverpool (6) : FC Sunderland (13) 2-0
6. 27.03.10 21:15 Benfica Lissabon (1) : Sporting Braga (2) 1-0
7. 27.03.10 18:00 RCD Mallorca (4) : FC Barcelona (2) 1-2
8. 28.03.10 21.00 River Plate Buenos Aires (12) : Argentinos Juniors (5) 1-2
9. Bonus janekdej
27 marca 2010 Mainz(9) - Wolfsburg(10) 1-0
10. Bonus specjalny: SGE-Adler za 2-1 dla Eintrachtu! 27.03.10 17:00
Cracovia Krakow (10) - Ruch Chorzow (4) 1-2
11. Bonus specjalny: Berliniok za wiarę w niemożliwe (Wolfsburg – Herta 1-5!!!)
27.03.10. 18:30 Bayer Leverkusen-FC Schalke 04 1-1

SGE-Adler - Czw 25 Mar, 2010 00:15

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 2:3
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 2:4
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 1:2
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 2:1
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 3:1
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 2:1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1:2
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1:1
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 1:2
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 0:2
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 3:2

Moja propozycja meczu: 29 Spieltag Bundesliga
03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3)

marco10 - Czw 25 Mar, 2010 21:34

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 1:2
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 1:2
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 3:1
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 2:1
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 2:1
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1:0
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1:3
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1:2
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 2:1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 1:2
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 2:1


typy dawida

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 1:3
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 0:2
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 3:1
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 3:2
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 3:1
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1:1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 0:1
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 0:2
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 2:1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 1:3
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 1:1

jasiu - Czw 25 Mar, 2010 23:05

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 1-1
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 1-3
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 2-1
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 2-1
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 1-0
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 0-1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 2-2
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 2-3
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 2-0
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 1-1
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 2-0

stefan - Pią 26 Mar, 2010 07:37

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 1-1
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 1-1
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 2-0
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 2-0
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 3-1
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 2-1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 0-2
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1-2
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 1-1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 1-2
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 1-0

moja propozycja na koniec
03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2)
03.04.10 16:00 Birmingham City (9):FC Liverpool (6)

CR7 - Pią 26 Mar, 2010 09:46

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 1-2
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 1-2
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 3-1
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 2-0
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 2-0
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 2-1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1-2
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1-3
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 2-0
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 1-2
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 1-2

C.A.M.P.I.N.O - Pią 26 Mar, 2010 12:15

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 2-1
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 1-2
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 1-0
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 1-0
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 1-1
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1-1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1-1
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1-1
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 2-1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 1-1
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 1-2

03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1)

piotrek - Pią 26 Mar, 2010 15:02

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 1-0
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 2-1
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 2-0
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 3-0
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 3-0
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1-1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 2-1
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 2-1
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 1-0
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 2-1
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 1-2

MatiP - Pią 26 Mar, 2010 19:32

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 1-2
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 1-3
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 1-0
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 4-2
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 2-0
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 2-1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1-3
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1-1
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 2-1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 0-1
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 1-2

Włodek Lubański - Pią 26 Mar, 2010 19:35

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 2:1
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 2:2
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 2:1
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 3:1
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 2:1
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1:1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1:2
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1:3
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 1:1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 2:1
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 2:1

Mecze na następną kolejkę:
03.04.2010r.(godz.?)OFK Belgrad(4)-Crvena Zvezda Belgrad(1)
03.04. 2010r.(godz.?)CSKA Moskwa(5) - Zenit St.Petersburg(4)
05.04.2010r.g.15.30 TK Teplice(2)-Banik Ostrava(4)
05.04.2010r.g.17.30Victoria Pilzno(5)-Sparta Praga(1)

Dawid OKR - Pią 26 Mar, 2010 20:07

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 0-1
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 1-0
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 2-0
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 1-0
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 2-0
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1-0
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 0-4
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 0-2
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 1-0
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 0-2
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 1-0

janekdej - Pią 26 Mar, 2010 20:11

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 ) 2-1
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 2-1
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 3-0
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 3-0
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 2-0
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1-0
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1-0
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1-1
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 1-1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 0-1
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 0-1

berliniok - Sob 27 Mar, 2010 06:42

1.VfL Bochum (14) - Eintracht FFM (8 )
2.Hertha BSC (18 ) - Bor. Dortmund (4) 2-0
3.AC Mailand (2) - Lazio Rom (16) 1-0
4.FC Chelsea (2) - Aston Villa (7) 3-1
5.FC Liverpool (6) - FC Sunderland (13) 3-0
6.Benfica Lissabon (1) - Sporting Braga (2) 1-1
7.RCD Mallorca (4) - FC Barcelona (1) 1-2
8.River Plate (12) - Argentinos Juniors (5) 1-2
9.FSV Mainz (9) - VfL Wolfsburg (10) 2-1
10.Cracovia (10) - Ruch Chorzow (4) 0-0
11.Bayer Lev. (3) - Schalke 04 (2) 2-0

SGE-Adler - Nie 28 Mar, 2010 11:35

Mecz pomiedzy : River Plate - Argentinos Juniors odbywa sie 30.03.10 godz. 01:00 (tylko tak do info :) )
C.A.M.P.I.N.O - Nie 28 Mar, 2010 22:09

Wyniki 13 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. VfL Bochum : Eintracht Frankfurt 1-2
2. Hertha Berlin : Borussia Dortmund 0-0
3. AC Mailand : Lazio Rom 1-1
4. FC Chelsea : Aston Villa 7-1
5. FC Liverpool : FC Sunderland 3-0
6. Benfica Lissabon : Sporting Braga 1-0
7. RCD Mallorca : FC Barcelona 0-1
8. 28. River Plate Buenos Aires : Argentinos Juniors mecz odbędzie się 30.03.2010 (wtorek)
9. Mainz 05 : VfL Wolfsburg 0-2
10. Cracovia Kraków : Ruch Chorzów 1-4
11. Bayer Leverkusen : FC Schalke 04 0-2

Klasyfikacja 13 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

10 pkt marco10 Trafione wyniki: Bochum : Eintracht; Benfica : Sporting
9 pkt CR7 Trafione wyniki: Bochum : Eintracht
9 pkt Mati.P Trafione wyniki: Bochum : Eintracht;
8 pkt DawidOKR Trafione wyniki: Benfica : Sporting
8 pkt Miczuś Trafione wyniki: Benfica : Sporting
7 pkt janekdej Trafione wyniki: Benfica : Sporting
7 pkt SGE
7 pkt Dawid Trafione wyniki: Mallorca : Barcelona
6 pkt Stefan
5 pkt Berliniok
5 pkt Piotrek
4 pkt Lucjo22
4 pkt Włodek Lubański
2 pkt Campino
2 pkt Jasiu
0 pkt Achimth
0 pkt Adam

Klasyfikacja generalna III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów (po 13 kolejkach)

104 pkt Stefan (6)
102 pkt Mati.P (9)
96 pkt piotrek (5)
93 pkt Dawid (7)
90 pkt Włodek Lubański (4)
90 pkt CR7 (9)
88 pkt SGE Adler (7)
87 pkt. marco10 (10)
84 pkt janekdej (7)
82 pkt Berliniok (5)
78 pkt DawidOKR (8)
72 pkt Lucjo22 (4)
71 pkt Campino (2)
58 pkt Achimth (0)
51 pkt Miczuś (8)
50 pkt Jasiu (2)
11 pkt Adam (0)

C.A.M.P.I.N.O - Nie 28 Mar, 2010 22:11

14 kolejka (ostatnia) III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3)
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2)
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6)
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1)
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1)
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4)
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4)
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1)
Bonus marco10
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5)

C.A.M.P.I.N.O - Wto 30 Mar, 2010 06:38

Bonus marco10
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5)

lucjo22 - Wto 30 Mar, 2010 12:58

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1;3
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 2;2
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 2;3
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 0;2
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 1;4
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 2;1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 1;1
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 4;2
Bonus marco10
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 3;3

stefan - Wto 30 Mar, 2010 16:54

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-2
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 2-0
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 1-2
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 2-1
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 0-2
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 1-1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 2-0
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 0-1
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 1-1

CR7 - Czw 01 Kwi, 2010 16:10

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 0;2
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1;2
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 1;3
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 0;1
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 1;2
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 2;1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 3;1
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 0;3
Bonus marco10
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 2;1

Włodek Lubański - Czw 01 Kwi, 2010 19:19

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-3
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1-2
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 1-2
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 2-2
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 1-3
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 2-1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 1-2
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 1-3
Bonus marco10
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 1-1

janekdej - Czw 01 Kwi, 2010 20:26

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 2-2
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1-0
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 0-1
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 2-1
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 0-1
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 1-0
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 0-1
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 0-1
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 1-0

berliniok - Pią 02 Kwi, 2010 07:24

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 2-3
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1-1
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 1-3
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 1-2
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 2-2
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 1-1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 2-0
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 1-3
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 4-2

C.A.M.P.I.N.O - Pią 02 Kwi, 2010 09:14

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-1
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1-2
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 1-1
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 2-2
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 1-0
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 2-1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 1-1
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 1-0
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 2-1

piotrek - Pią 02 Kwi, 2010 14:26

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-2
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 3-2
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 0-2
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 1-2
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 0-2
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 1-0
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 1-0
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 0-3
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 2-1

jasiu - Pią 02 Kwi, 2010 19:32

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-1
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1-2
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 0-1
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 2-0
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 2-1
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 1-0
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 3-0
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 0-1
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 3-2

km - Pią 02 Kwi, 2010 19:42

14 kolejka (ostatnia) III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-1
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1-0
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 0-1
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 2-2
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 1-1
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 1-1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 2-0
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 0-1
Bonus marco10
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 1-0

Dawid - Pią 02 Kwi, 2010 20:02

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-2
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 2-1
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 0-1
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 1-2
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 1-2
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 2-1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 2-1
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 1-2
Bonus marco10
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 2-1

MatiP - Sob 03 Kwi, 2010 09:03

1. 03.04.10 15:30 Eintracht Frankfurt (8 ) - Bayer Leverkusen (3) 1-2
2. 03.04.10 13:45 Manchester United (1): FC Chelsea (2) 1-2
3. 03.04.10 16:00 Birmingham City (9): FC Liverpool (6) 1-3
4. 03.04.10 15:30 FC Schalke 04 (2) : FC Bayern München (1) 0-1
5. 03.04.10 15.30 OFK Belgrad (4) : Crvena Zvezda Belgrad (1) 0-2
6. 03.04.10 12.00 CSKA Moskwa (5) : Zenit St.Petersburg (4) 3-1
7. 05.04.10 15.30 TK Teplice (2) : Banik Ostrava (4) 1-0
8. 05.04.10 17.30 Victoria Pilzno (5) : Sparta Praga (1) 0-2
9. 03.04.10 15:30 Borussia Dortmund (4) : Werder Bremen (5) 3-1

C.A.M.P.I.N.O - Wto 06 Kwi, 2010 19:56

Wyniki 14 (FINAŁOWEJ!) kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów
1. Eintracht Frankfurt : Bayer Leverkusen 3-2
2. Manchester United : FC Chelsea 1-2
3. Birmingham City : FC Liverpool 1-1
4. FC Schalke 04: FC Bayern München 1-2
5. OFK Belgrad : Crvena Zvezda Belgrad 0-2
6. CSKA Moskwa: Zenit St.Petersburg mecz przełożony (nie będzie brany pod uwagę)
7. TK Teplice: Banik Ostrava 0-1
8. Victoria Pilzno : Sparta Praga 2-2
9. Borussia Dortmund : Werder Bremen 2-1
10. River Plate : Argentinos Juniors 0-1 (mecz zalegly z poprzedniej
kolejki)


Klasyfikacja 14 kolejki III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

9 pkt Campino Trafione wyniki: Manchester:Chelsea;Dortmund:Bremen
9 pkt Piotrek Trafione wyniki: Schalke:Bayern; OFK:Crvena
Zvezda,Dortmund:Bremen
9 pkt CR7 Trafione wyniki: Manchester:Chelsea; Dortmund:Bremen
8 pkt Mati.P Trafione wyniki: Manchester:Chelsea; OFK:Crvena Zvezda
8 pkt Dawid Trafione wyniki: Schalke:Bayern; Dortmund:Bremen
6 pkt Włodek Lubański Trafione wyniki: Manchester:Chelsea
5 pkt janekdej Trafione wyniki: Teplice:Banik
5 pkt Berliniok Trafione wyniki: Schalke:Bayern
5 pkt Jasiu Trafione wyniki: Manchester:Chelsea
4 pkt Stefan Trafione wyniki: OFK:Crvena Zvezda
2 pkt Miczuś
2 pkt Lucjo22
1 pkt DawidOKR
1 pkt marco10
0 pkt SGE
0 pkt Achimth
0 pkt Adam


KLASYFIKACJA FINAŁOWA III edycji Międzynarodowej Ligi Typerów

1. 110 pkt Mati.P (8)
2. 108 pkt Stefan (4)
3. 105 pkt piotrek (9)
4. 101 pkt Dawid (8)
5. 99 pkt CR7 (9)
6. 96 pkt Włodek Lubański (6)
7. 89 pkt janekdej (5)
8. 88 pkt SGE Adler (0)
88 pkt. marco10 (1)
9. 87 pkt Berliniok (5)
10. 80 pkt Campino (9)
11. 79 pkt DawidOKR (1)
12. 74 pkt Lucjo22 (2)
13. 58 pkt Achimth (0)
14. 55 pkt Jasiu (5)
15. 53 pkt Miczuś (2)
16. 11 pkt Adam (0)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group